15
new stories - click to show

Miroslav Beinhauer

Related to

MusicOlomouc 2021 „WOMEN“: 13. ročník mezinárodního festivalu soudobé hudby

11.October » pres.upmedia.cz
13. mezinárodní festival soudobé hudby MusicOlomouc 2021 s podtitulem „WOMEN“, je zaměřen na ženy – skladatelky, interpretky – se zvláštním zacílením na autorky z oblasti Baltu. Festival je tvořen sedmi koncerty, na nichž zazní pět světových premi...

Partitura a provedení – Milan Knížák: Trampská sonátka aneb Hledání souvislostí

8.September » HISVOICE
Vzpomínky, střihy, citace, opakování a promíchaná spojení provázejí novou klavírní kompozici Milana Knížáka. Premiéru měla 21. srpna 2021 v rámci festivalu Ostravské dny. The post Partitura a provedení – Milan Knížák: Trampská sonátka aneb Hledání...

Ostravské dny pojedenácté představí novou hudbu be...

11.August » časopis Harmonie
„U nové a nejnovější hudby se nesmíme zaleknout obtíží. Nesmíme se dát zahnat na útěk k pasivitě,...

Ostravské dny startují za pár dní

9.August » Full Moon Zine
Budete mít možnost setkat s velkými orchestrálními skladbami, sborovou, komorní a elektronickou hudbou, site-specific performancemi nebo díly hnutí Fluxus.

Ostravské jedenácté bienále plné hudby

6.August » Divadelní noviny
Do Ostravy se sjede na dvě stovky hudebníků. Podílet se budou na jednom z největších festivalů, který je zaměřen na otázky, problémy a koncepty soudobé tvorby. Jak přemýšlejí o hudbě mladí skladatelé z Evropy, Ameriky nebo Asie?

Pro 21. století. Čeští interpreti v nových nahrávkách Českého rozhlasu

23.March » ČRo
Co spojuje čtyři natáčecí dny ve Studiu 1 ČRo Ostrava z konce roku 2020? Potřeba hráčů připravit se na výkon i přesto, že jsou už měsíce ochuzeni o veřejné vystupování.

A přece se točí! Záznam zahajovacího koncertu festivalu MusicOlomouc 2020

16.November » ČRo 3 Vltava
Pandemická situace přinesla velké změny v programu mezinárodního festivalu pro soudobou hudbu Music Olomouc, který se měl věnovat zejména hudbě severských autorů.

Tematika „zasněžených krajin“ festivalu MusicOlomouc covidem roztála

16.November » Opera PLUS
Když před více než rokem ředitel a dramaturg mezinárodního festivalu soudobé hudby konajícího se v hanácké metropoli plánoval program pro rok 2020, ještě zdaleka netušil nic o úskalích, která měla přinést následující sezona. Pro dvanáctý ročník Mu...

A přece se točí! MusicOlomouc 2020 aktuálně. Záznam zahajovacího koncertu festivalu ze dne 15. října z Kaple Božího Těla Umělec

16.November » ČRo 3 Vltava
Egidia Medekšaite, Kazuhiko Hattori, Kikuko Masumoto, Egidia Medekšaite, Petr Bakla a Daniel Chudovský. Účinkují FAMA Q, Nao Higano, Irena Troupová a Miroslav Beinhauer.

Soudobá hudba mi teď dává daleko větší smysl než ta stará, říká klavírista Miroslav Beinhauer

3.October » ČRo
Miroslavu Beinhauerovi je sedmadvacet, dělá si doktorát na JAMU a patří mezi nejtalentovanější tuzemské interprety hudby 20. a 21. století.

Tato informační stránka o Miroslav Beinhauer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Beinhauer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes