Ivana Chýlková

Related to

O Rubáškovi. Pohádka o tajemné kletbě s Lucií Vondráčkovou a Ondřejem Vetchým

13:35 » Radio Junior
Rubášek je jméno, ale také kouzelná černá halena. Třikrát si ji oblékne Bára, služka ze statku Na Strži, aby vysvobodila tajemného Šimona. A začnou se dít velké věci.

U nás je taky krásně! Přinášíme tipy na kulturní, společenské a sportovní akce v průběhu prázdnin

1.July » Zprávy
Dolní Poohří - Ještě žádný rok nebyli obyvatelé Česka tolik nakloněni trávení dovolené v tuzemsku. Z červnového průzkumu agentury CzechTourism vyplývá, že ve své vlasti stráví dovolenou téměř 80 procent z nich. Dolní Poohří může návštěvníkům i dom...

V Jílovém se můžete opět těšit na letní kino. Tradičně v areálu místního zámku

30.June » edecinsko.cz
Jílové - LETNÍ KINA: Promítáme na travnatém hřišti v areálu zámeckého parku vždy po setmění (cca 21:30). Vstupenky lze koupit přímo na místě. K dispozici bude omezený počet plastových židlí, s sebou proto ideálně například deku či svoji přenosnou ...

O Rubáškovi. Pohádka a tajemné kletbě s Lucií Vondráčkovou a Ondřejem Vetchým

30.June » Radio Junior
Rubášek je jméno, ale také kouzelná černá halena. Třikrát si ji oblékne Bára, služka ze statku Na Strži, aby vysvobodila tajemného Šimona. A začnou se dít velké věci.

Místo moře bude v chatové osadě: Ivana Chýlková se po volnu opět vrhla do práce a točí nový seriál

28.June » Super.cz
Zatímco někdo si doma rval vlasy, Ivana Chýlková (56) si poslední tři měsíce volna užívala. Nucenou pauzu v práci si herečka nemohla vynachválit. I tak se opět vrátila do pracovního kolotoče a začala natáčet nový seriál.

Eliáš Říha zachraňuje svět. Jak Ivana Chýlková zpovídala desetiletého prezidenta

26.June » Radio Junior
Vypořádá se prezident Eliáš s ohrožením lidstva? Na to se ho bude ptát zcela neúprosná moderátorka Ivana Chýlková ve svém bláznivém rozhlasovém studiu.

Chlap na střídačku (Letní kino Konopáč)

Chlap ve střídavé péči. Perfektní plán nebo noční můra? Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Iva Janžurová, Pavel Nový, Lucie Žáčková a další v české komedii.

Ivana Chýlková: Velká životní změna!

19.June » Aha!
Nad venskovskou romantikou dřív trochu ohrnovala nos. Až drsný nástup koronaviru přiměl Ivanu Chýlkovou (56) vzít chalupu na milost. A rychle jí vzala zavděk. „Ta příroda, klid, nádherné,“ uznala Ivana. Teď v lůně nižborských lesů točí nový seriál...

Tobogan Tour - Plzeň

14.June » ČRo 2 - Praha
Živě z Nové scény Divadla J. K. Tyla. Hosté: primátor Martin Baxa (ODS), herečka Ivana Chýlková, Bára Munzarová, Martin Stránský, a další. Moderuje Aleš Cibulka.

Bolek Polívka přesídlil do zrezlého autobusu bez oken: Takhle vypadá jako filmový bezdomovec

14.June » Super.cz
V rodinném filmu Gump se objeví řada známých tváří, mezi nimi i herec Bolek Polívka (70) , který momentálně natáčí společně s Ivanou Chýlkovou (56) , jejíhož manžela ztvární, v zahrádkářské kolonii v pražské Michli. A vypadá jako pravý bezdomovec.

VIDEO: Tobogan Tour s Ivanou Chýlkovou, Bárou Munzarovou a Martinem Stránským

13.June » ČRo 2 - Praha
Nejstarší česká talkshow Tobogan slaví letos 30 let. Po nucené přestávce zavítala se svým programem za posluchači. Tentokrát do plzeňského Divadla J. K. Tyla.

Chystaný seriál Chataři nasadí ČT v příštím roce

11.June » MediaGuru
Na obrazovkách České televize se připravovaná třináctidílná seriálová novinka objeví v příštím roce.
Jana Švandová - Česká herečka
Martin Myšička - Český herec
Kamil Střihavka - Český zpěvák
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
Jiří Pecha - Český herec

Tato informační stránka o Ivana Chýlková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Chýlková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes