Ivana Andrlová Česká herečka

Vztahuje se k


Články

Herečka Ivana Andrlová četla karvinským dětem

Známá herečka Ivana Andrlová si našla čas na karvinské děti. Setkala se s nimi v literárním salónku regionální knihovny a to v rámci celorepublikového projektu Celé Česko čte dětem.

Kdo se umí obléknout pohodlně a zároveň vkusně?

27.září » Týden.cz
Zpěvačka a moderátorka barrandovské pořadu Aféry Heidi Janků společně s profesionální stylistkou Šárkou Štursovou hodnotí outfity známých českých osobností. Komu to tentokrát vyšlo a kdo šlápl vedle?

Ivana Andrlová v TĚŽKÝCH DEPRESÍCH: Může za to exmanžel Ivan Vyskočil?

2.září » Šíp
Herečka Ivana Andrlová bývala hvězdou první velikosti. V osmdesátých letech byla nejvyhledávanější umělkyní, šla z role do role. Nejčastěji jsme jí mohli vidět v pohádkách jako princeznu. Jenže pak přišel velký obrat a o Ivaně nebylo vidu, slechu....

Za drsným rozvodem Ivany Andrlové stála pravděpodobně oboustranná nevěra!

20.července » NašeHvězdy.cz
Ke slávě přišla Ivana Andrlová (57) doslova přes noc a užívala si ji celé své mládí. Místo pohádkových princů si vzala dvakrát rozvedeného staršího muže a později toho litovala! Některé herecké začátky bývají obtížné. Adeptky na slávu začínají u m...

Ženáč Čenský odtajnil lásku ke známé kolegyni: MILUJI JI!

11.července » Aha!
I když má sedmapadesátiletý herec už dlouhá léta doma manželku, přesto odtajnil své city k jiné ženě. Slavnou hereckou kolegyni prý miluje dodnes!

Konečně si Andrlová své omyly z mládí vynahrazuje!

8.července » NašeHvězdy.cz
To, co se ostatním hercům na nekonečných seriálech nelíbí a kritizují to, ona sama vítá. Herečka Ivana Andrlová (57) totiž dobře ví, co to je, když v životě máte jen dluhy a práci téměř žádnou. Momentálně si roli podivínské alternativní gynekoložk...

Zamilovaný sukničkář: vypněte mozek a dopřejte si trochu divadelní oddychovky

28.června » Styl ŽIVOTA
Kdo si chce odpočinout od všedních starostí a naprosto vypnout mozek, ten si může zajít do divadla na bláznivou komedii Zamilovaný sukničkář. Příspěvek Zamilovaný sukničkář: vypněte mozek a dopřejte si trochu divadelní oddychovky pochází z Styl ŽI...

Hvězdy pohádky Co takhle svatba, princi: Takhle teď vypadají Babetka a Běla!

19.června » Blesk.cz
Byla to velká sláva! Na sobotní premiéru hudební komedie pro celou rodinuCo takhle svatba, princi? dorazila do Plzně i princezna Babetka se zrcadelnicíBělou neboli Jarmila Švehlová (62) s Ivanou Andrlovou (57) z původní televizní pohádky z roku 1986.

Legendární Hajaja živě! Známí herci čtou pohádky o kometě Julii

6.června » Radio Junior
To tu ještě nebylo! Od 1. do 10. června se Ivana Andrlová, Milena Steinmasslová a další skvělí herci zapojí do živého čtení pohádky.

Legendární Hajaja živě! Herci budou vyprávět o kometě Julii

1.června » Radio Junior
To tu ještě nebylo! Od 1. do 10. června se Ivana Andrlová, Milena Steinmasslová a další skvělí herci zapojí do živého čtení pohádky.

Tato informační stránka o Ivana Andrlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Andrlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes