15
new stories - click to show

Agáta Hanychová

Related to

Veronika Žilková se bojí o maminku. Vrátila se jí vážná nemoc

9:26 » Kafe.cz
Veronika Žilková se v době pandemie vrátila do Česka, aby se mohla starat o svou maminku Olgu, která za tři roky oslaví sté narozeniny. Ačkoliv je babička Agáty Hanychové na svůj věk velice vitální, před pár dny se jí bohužel vrátila vážná nemoc, ...

Máma Veronika a dcera Agáta: Proč jsou Žilkovi Marťani?

5:10 » Aha!
Jaká matka, taková dcera, říká se. Herečka Veronika Žilková (59) a modelka Agáta Hanychová (36) jsou toho čím dál větším důkazem. Obě jsou mámy a s přibývajícím věkem překvapivě zjišťují, že mají podobné výchovné metody.

Bratr Agáty Hanychové na sobě zamakal: Z hubeňoura se Vincent Navrátil proměnil v pořádného svalovce

31.July » eXtra.cz
Začínající úspěšný herec a bratr modelky Agáty Hanychové (36) Vincent Navrátil (24) na sobě v posledních letech pořádně maká a je to znát. Z hubeného nevýrazného kluka se proměnil v pořádného fešáka, který se může pyšnit vyrýsovaným tělem a svaly.

Bratr Hanychové sbalil pořádnou šťabajznu

30.July » VIPshow
Přestože je veřejnosti z ratolestí Veroniky Žilkové (59) známá zejména skandalistka Agáta Hanychová (36), i jiné z dětí české herečky si zaslouží pozornost.

Tahle kočka chodí s bratrem Agáty Hanychové Vincentem Navrátilem. Sbalil ji, když začal řádit covid

30.July » Super.cz
Herec Vincent Navrátil ukázal svoji krásnou přítelkyni Anetu. Jsou spolu dva roky a Vincent si vztah nemůže vynachválit. Na rozdíl od sestry Agáty Hanychové (36) je ve vztazích stálý.

Předpověď počasí: Ochladí se až o 10 °C, bouřky nepoleví!

30.July » Ahaonline.cz
Ochlazení, které míří do Česka ze západu, srazí denní teploty až na pouhých 17 stupňů. Bouřek se ale nezbavíme. Znovu se bude blýskat hlavně dnes a zítra.

Krvavé drama Agáty Hanychové: Děti myslely, že jsem mrtvá!

29.July » Aha!
Modelka a influencerka Agáta Hanychová (36) svými aktivitami potvrzuje, že věk je jen číslo. Na rozbití kolena zkrátka člověk není nikdy dost starý. Modelka se totiž zranila na wakeboardu a situace vypadala dost dramaticky!

Agáta Hanychová o současném vztahu s Prachařem: Pasivně agresivní reakce!

28.July » Blesk.cz
Jak je na tom vztah modelky Agáty Hanychové (36) s exmanželem Jakubem Prachařem (37)? Soudě podle jejího posledního vyjádření je ráda, že je ráda.

Veronika Žilková je strachy bez sebe, mamince se vrátila vážná nemoc

28.July » Šíp
Veronika Žilková se v době pandemie vrátila do Čech, aby se mohla starat o svou maminku Olgu, která za tři roky oslaví sté narozeniny. Ačkoliv je babička Agáty Hanychové na svůj věk velice vitální, před pár dny se jí bohužel vrátila vážná nemoc, k...

Agáta Hanychová se zranila při děsivém pádu na wakeboardu! Její děti si myslely, že je mrtvá

28.July » Super.cz
Modelka Agáta Hanychová (36) se zranila při jízdě na wakeboardu. Jak sama říká, dlouho kolem sebe neviděla tolik krve. "Jak chci všechno umět během týdne, tak jsem chtěla rychle jezdit i překážky a upadla jsem," řekla Super.cz Agáta.

Maminka Veroniky Žilkové a babička Agáty Hanychové je v nemocnici. V 97 letech se vážně zranila

28.July » Super.cz
Veronika Žilková (59) měla obrovský strach o svoji maminku Olgu. Právě kvůli ní se vracela během covidového období z Izraele, aby si ji vzala domů a starala se o ni. Babička nyní bohužel upadla a leží v nemocnici.

Silná slova Agáty Hanychové: Jsem ráda, že už nejsem...!

28.July » stars24.cz
Agáta Hanychová umí být řádně sebekritická, což dokázala v posledních dnech, když fanouškům na sociálních sítích popisovala nedávnou dovolenou. Co o sobě řekla?
Vincent Navrátil - Český herec
Irena Obermannová - Česká spicovatelka

Tato informační stránka o Agáta Hanychová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Agáta Hanychová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes