Dana Morávková Česká herečka

Vztahuje se k


Články

Dana Morávková: Brousí si zuby na nový pořad?

O herečce DANĚ MORÁVKOVÉ (47) je známo, že když si něco umane nebo o jí o něco jde, tak umí pořádně zabrat. Ukázala to i při StarDance, kdy trénovala poctivě, co jí tělo dovolilo. A dělala to tak stejně i na letošní dovolené, kdy se svým mužem, kl...

Ze zákulisí natáčení filmu Jak se moří revizoři - FOTKY!

19.září » QAP.cz
Herec Petr Batěk se v říjnu představí v hlavní roli revizora ve filmu Jak se moří revizoři, kde je jeho filmovou partnerkou Dana Morávková. Nízkorozpočtový film je z dílny Evy Toulové.

Ze zákulisí natáčení filmu Jak se moří revizoři - FOTKY!

15.září » QAP.cz
Herec Petr Batěk se v říjnu představí v hlavní roli revizora ve filmu Jak se moří revizoři, kde je jeho filmovou partnerkou Dana Morávková. Nízkorozpočtový film je z dílny Evy Toulové.

Morávková míří do muzikálu: Převzala roli po Kozderkové (†37)!

15.září » Aha!
Jsem dívka křehká jako motýlek, zpívá si Dana Morávková (47) v chystaném muzikálu Trhák. Stejně jako před osmatřiceti lety Laďka Kozderková (†37) ve stejnojmenném filmu.

Tatínek na rodičovské dovolené? Pro Martina Písaříka žádný problém

14.září » Týden.cz
Jaké to je, když je na rodičovské dovolené otec a ne matka? Jak se muži dokáží poprat s touto rolí? Na Tenkém ledě Dany Morávkové budou tatínci na rodičovské dovolené - spisovatel Dominik Landsman a herec Martin Písařík.

Takhle ji na obrazovkách neuvidíte: Dana Morávková je v krátké paruce a pošťácké uniformě k nepoznání

14.září » Super.cz
Nemusí obouvat běžecké boty ani chodit do fitness. Pro udržení skvělé figury Daně Morávkové (47) stačí pouze získat roli v muzikálu. Představitelka doktorky Zdeny Suché z Ordinace v růžové zahradě nyní dře na jevišti každý den.

Zářila jako diamanty a vyhrála druhé kolo Tváře. Poznali byste Terezu Maškovou jako Rihannu?

8.září » Super.cz
Pro vítězku Superstar 2018 Terezu Maškovou (22) nebyl nejmenší problém se pěvecky vyrovnat zpěvačce Rihanně. Podle svých slov ne příliš těžkou píseň Diamonds zazpívala na jedničku a sklidila ovace ve stoje dokonce i od hvězdné poroty. Výraz uznání...

Vítězkou druhého kola Tváře se stala Tereza Mašková! Danu Morávkovou dojala k slzám

8.září » Prásk!
Show Tvoje tvář je už po páté zpět. Už za sebou máme druhé kolo, jehož vítězkou se stala SuperStar 2018, Tereza Mašková coby Rihanna. V sobotu večer televize Nova odvysílala už druhý díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Osm soutěžících opět...

Věřit lékaři, nebo léčiteli? Eva Pilarová prozradí, jak překonala rakovinu

7.září » Týden.cz
Jste zapřísáhlým zastáncem tradiční medicíny, nebo byste se bez obav svěřili do ruky léčiteli? Ať už je vám bližší první nebo druhá možnost, nenechte si ujít dnes večer premiérový díl Tenkého ledu Dany Morávkové na téma Lékaři vs. léčitelé!

Eva Pilarová: Nemoc mě změnila

7.září » Týden.cz
Do pátečního dílu pořadu Tenký led Dany Morávkové přijala pozvání hudební legenda, zpěvačka Eva Pilarová, aby se s diváky podělila o své zkušenosti s vážnou nemocí, klasickou medicínou, léčitelstvím i se vším, co jí psychicky pomohlo.

Tato informační stránka o Dana Morávková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Morávková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes