15
new stories - click to show

Michal Horáček Textař

Related to

Tovární komíny. Nepřehlédnutelné ikony industriálního věku

3.May » ČRo 3 Vltava
Komíny byly a jsou nejvýraznějším prvkem industriálních staveb i krajiny. A přesto trochu stojí stranou zájmu. V Mozaice jim proto věnujeme pětidílný seriál.

Začala demolice jablonecké výtopny, k zemi půjde i 161 metrů vysoký komín

30.April » iRegiony Impuls
Lžíce bagrů se pustily do areálu Brandl v Jablonci nad Nisou. Začala tak demolice bývalé výtopny, pro kterou město nenašlo další využití. Jako první jdou k zemi původní mazutové nádrže.

Vývoj měnových párů: Ruský rubl na páru s českou korunou...

22.April » Peníze.cz
EUR/USD 1,132 (euro oslabuje o 0,05 %) USD/CZK 22,9 (dolar posiluje o 0,06 %) EUR/CZK 25,93 (euro oslabuje o 0 %) GBP/C...

Google po deseti letech vyhrál spor nad Oraclem o software pro systém Android

18.April » EuroZprávy.cz
Americký nejvyšší soud dnes rozhodl ve prospěch společnosti Alphabet, kterou zažalovala firma Oracle kvůli části svého zdrojového kódu použité v operačním systému Android. Ten se používá ve většině smartphonů a jeho tvůrcem je právě Google, který ...

E-shop vytváří tržby jen jedné kamenné prodejny, tvrdí provozovatel obuvi

18.April » EuroZprávy.cz
Maloobchodní síť s dětskou obuví BotaBota, která má v Praze šest prodejen, čelí kvůli vládním opatřením v boji proti koronaviru vysokým ztrátám. Využívá sice možnosti internetového prodeje, ten ale vytváří tržby jen jednoho kamenného obchodu.

Pandemie uvrhla Home Credit do masivní ztráty. Propustil polovinu zaměstnanců

18.April » EuroZprávy.cz
Skupina Home Credit, která poskytuje spotřebitelské půjčky, musela po loňském propadu snížit počet zaměstnanců ve světě na polovinu, tedy asi 60.000. V rozhovoru pro server Seznam Zprávy to řekl Ladislav Bartoníček, jenž byl po smrti miliardáře Pe...

RECENZE: Původně dočasný program ČT3 si nakonec našel své místo.

18.April » EuroZprávy.cz
RECENZE - Už rok Česká televize nabízí divákům kanál ČT3. Jak se usadil na obrazovkách? Ke komu si našel cestu? Koho překvapil, pohoršil a kdo se z něj snažil udělat odkládací koutek?

Hana Hegerová (†89): Horáček promluvil o nejkrásnějším momentu!

18.April » stars24.cz
S Hanou Hegerovou se sice lidé rozloučili už před několika týdny, přesto na ni její spolupracovníci nadále vzpomínají. O nejkrásnějším momentu se zpěvačkou se svěřil Michal Horáček.

Ovocné stromy letos raší pomaleji, noční mrazy přesto poškodily sady na Znojemsku

18.April » Ekolist
V důsledku chladnější zimy a pozvolného nástupu jara je letos rašení ovocných stromů na jižní Moravě pomalejší a proti loňsku opožděnější. Noční mrazy, které v uplynulých dnech postihly celou republiku, přesto v regionu ohrozily především kvetoucí...

Šlo nám o to, abychom z ničeho udělali něco, popisuje Michal Horáček spolupráci s Hapkou

17.April » ČRo
Jeho asi nejslavnější písní je Dívám se dívám. „Mám ji moc rád. Vznikla za dramatických okolností," vzpomíná známý textař, básník a producent.

Tohle chytne za srdce: Hudebníci poslali vzkazy do nebe zesnulému Davidu Stypkovi (✝41)

15.April » Super.cz
Producenti filmů Děda a Největší dar se rozhodli poděkovat zesnulému Davidu Stypkovi (✝41) za spolupráci na těchto filmech. Filmaři pro něj natočili dojemný klip.

Tato informační stránka o Michal Horáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Horáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes