15
new stories - click to show

Marek Adamczyk

Related to

Marek Adamczyk a Eva Samková: Jak sbalila snowboardistka nesmělého herce?

10.June » Kafe.cz
Herec Marek Adamczyk a sportovkyně Eva Samková tvoří pár už přes tři roky, jak se ale poznali? „Vyhovuje mi dračice,“ říká hvězda seriálu Kukačky. Samková je zkrátka jeho osudovou ženou.

Marek Adamczyk a Eva Samková: Jak sbalila snowboardistka nesmělého herce?

7.June » Šíp
Herec Marek Adamczyk a sportovkyně Eva Samková tvoří pár už přes tři roky, jak se ale poznali? "Vyhovuje mi dračice," říká hvězda seriálu Kukačky. Samková je zkrátka jeho osudovou ženou.

Sudička Janžurová cestuje časem, při natáčení pohádky pomohli i hasiči

28.May » iRegiony Impuls
Zbrojnoši pomrkávají po děvečkách, panoš vítá sudičky, zatímco řemeslník hledá, kam by složil žebřík. Jako by se nádvoří zámku ve Frýdlantu na Liberecku přeneslo v čase. A o cestování časem je i nová pohádka, kterou tu natáčí režisér Karel Janák.

Mám rád hraniční situace a výstup z komfortní zóny vyhledávám, říká Tomáš Hodan, režisér filmu o Hanči, Vrbatovi a Rathovi

6.May » ČRo 3 Vltava
Točil dokumenty o Zakarpatské Ukrajině, Haně Hegerové, ale teď, když se jako režisér postavil na plac s vlastním scénářem, se cítí tak, jak si představoval během studií.

Krása prázdných Krkonoš. Covid umožnil štábu Posledního závodu unikátní záběry

15.April » iDNES.cz
Filmaři v Krkonoších při natáčení dramatu Poslední závod o tragédii Hanče s Vrbatou zažili drsné mrazy i vánici. „Takhle jsme to ale chtěli,“ říká v rozhovoru pro MF DNES režisér Tomáš Hodan.

INFOSERVIS: Nejštědřejší Velikonoční pondělí od roku 2011. Kuře vykoledovalo více než 12 milionů korun

Velikonoční pondělí se na obrazovce České televize tradičně neslo ve znamení charitativní sbírky Pomozte dětem. Diváci včerejšího benefičního koncertu zaslali přes 80 tisíc DMS ve vůbec nejvyšší hodnotě za třiadvacetiletou historii sbírky, přes 5,...

Eva Samková: Už nějakou dobu si připadám jako veterán

6.April » Deník.cz
Už má po sezoně. Ustála spoustu překážek (a teď není řeč o těch na trati). „Bylo to zvláštní, chvilkami šílené, ale jsem moc ráda, že se vůbec závodilo,“ konstatovala Eva Samková. Aby ne - hvězdě českého snowboardcrossu se v zimě opravdu dařilo.

INFOSERVIS: Kuře roztančí na Velikonoční pondělí Hana Zagorová, Monkey Business i Aneta Langerová

S maskotem veřejné charitativní sbírky Pomozte dětem – žlutým kuřetem s plovacím kruhem – se diváci na obrazovce České televize setkávají již třiadvacet let a nejinak tomu bude i letos. Slavnostní benefiční večer, na němž vystoupí Hana Zagorová, A...
Daniel Bambas - Český herec

Tato informační stránka o Marek Adamczyk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Adamczyk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes