15
new stories - click to show

Halina Pawlowská Spisovatelka

Related to


Stories

Ještě že nejsem papež! František? Halina Pawlovská napsala další storku o Absurdistánu

21:12 » Citarny.cz
Řeknu vám, že Halina Pawlovská je nepřehlednutelná a při tom nikdo neví, kolik knih vydala a kolik váží. Na české poměry je to prý strašné číslo. Málokdo ale také ví, že její knihy mají jedno společné téma. Absurdistán.

Dáda vyzradila své největší přání a… Hrozba kolem Aničky?!

30.November » Aha!
Herečka, zpěvačka a bývalá královna dětských srdcí se rozpovídala o koronaviru, velkém přání i o stavu dcery Aničky. Blýská se na lepší časy, nebo Patrasová prožije Vánoce v nervech?

Moc přítomného okamžiku. Po přečtení této knihy se budete na svoje problémy dívat úplně jinak, slibuje Nela Boudová

29.November » ČRo 2 - Praha
Známá herečka v nedělním speciálu pořadu Pokračování za chvilku prozradila, kterou knihu má neustále na svém nočním stolku.

Ještě že nejsem papež! František? Halina Pawlovská napsala další storku o Absurdistánu

27.November » Citarny.cz
Řeknu vám, že Halina Pawlovská je nepřehlednutelná a při tom nikdo neví, kolik knih vydala a kolik váží. Na české poměry je to prý strašné číslo. Málokdo ale také ví, že její knihy mají jedno společné téma. Absurdistán.

Ivanka Devátá: Jak jsem se zbláznila

26.November » ČRo 2 - Praha
Ani v blázinci není o humorné situace nouze. Alespoň v knize Ivanky Deváté, která se v této instituci ocitla. A vy se dozvíte, jaká dlouhá cesta ji přivedla a co zažila.

Halina Pawlowská (65): Umím se hrozně vytočit! Pak jsem sarkastická...

26.November » Ahaonline.cz
Před sedmi lety zemřel váš manžel, co se vám většinou první vybaví, když vzpomínáte na společně prožité roky? „Jak jsme se společně smáli a jak měl rád naše děti. Vždycky se mi chce brečet, když si uvědomím, jak by byl Hugovi skvělým dědečkem.“ Je...

Dle scenáristy Vyproštění Joea Russoa natáčení Vyproštění 2 započne v průběhu roku 2021

26.November » Kritiky.cz
Dle scenáristy Vyproštění Joea Russoa natáčení Vyproštění 2 započne v průběhu roku 2021 The post Dle scenáristy Vyproštění Joea Russoa natáčení Vyproštění 2 započne v průběhu roku 2021 first appeared on Kritiky.cz .

Vrať se do hrobu!: Po odvysílání filmu Milana Šteindlera napadali diváci

25.November » Kafe.cz
Uvažujete jako dospělí někdy o tom, jaké by bylo vrátit se na střední školu a užívat si bezstarostný život bez velkých povinností? Když to okusil tuctový třicátník, otec dvou dětí a sociolog Víťa Jakoubek, byla jen otázka času, kdy mu ta bezstaros...

Ach, ta láska nebeská aneb Tři populární manželské dvojice jsou Na větvi s Halinou Pawlowskou

24.November » ČRo Hradec Králové
Do střihového pořadu z archivních nahrávek pořadu Na větvi s Halinou jsme vybrali tři zajímavé manželské dvojice. Jde o záznam přímých přenosů z Lázní Bělohrad, kde se pravidelně koná talkshow Haliny Pawlowské a jejích hostů.

Halina Pawlowská (65) o své rodině, vzpomínkách na zesnulého muže i zásnubním prstýnku...

24.November » Ahaonline.cz
Patří mezi naše nejznámější spisovatelky. Halina Pawlowská (65) je pověstná svým humorem a vtipnými příběhy i zážitky, které její fanoušci milují. Často v nich vypráví i o své rodině, která je pro ni nadevše. S milovaným manželem Zdeňkem (+60) žil...

Tato informační stránka o Halina Pawlowská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Halina Pawlowská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes