15
new stories - click to show

Halina Pawlowská Spisovatelka

Related to


Stories

Ivana Chýlková jako motovidlo v úsměvném příběhu ze života Haliny Pawlowské

18:16 » KINOTIP2.cz
Žena mnoha talentů. Tak by se dala označit nepřehlédnutelná dáma, která se prosadila jako zábavná moderátorka, šéfredaktorka časopisu, autorka scénářů a mnoha úsměvných knih. Pro film Díky za každé nové ráno se vrátila ke spolupráci s Milanem Šteind…

„Nemám ráda diktát módy.“ Omeletky Haliny Pawlowské o stylu

V Omeletkách si budeme povídat o stylu. Halina Pawlowská přečte svoji povídku Ach, ta touha! Dá na gril sardinky s rajčatovým salátem. A přečte dopis Jiřiny Zahradníkové.

„Hajzlík si naplánoval služební cestu.“ Omeletky Haliny Pawlowské o elánu

24.February » ČRo 2 - Praha
Tématem dnešních Omeletek je elán. Halina Pawlowská přečte svoji povídku Život je pro mne obnošená vesta. Filmy, ze kterých sálá elán, doporučí Vašek Šanda.

„Dali mi omlazující pleťovou masku,“ řekla jsem. Přítel na to: „A kam?!“ Omeletky Haliny Pawlowské o obdivu

18.February » ČRo 2 - Praha
V Omeletkách si povídáme o obdivu. Halina Pawlowská přečte povídku Veroniky Šenkýřové Život s Karlem a přidá recept na pórkový krém s uzeným lososem.

Jak šel čas s Halinou Pawlowskou: S váhou bojuje od 14, na diety už kašle a tvoří oblečení pro plnoštíhlé

17.February » Kafe.cz
Scenáristka, herečka a spisovatelka Halina Pawlowská je jednou z nejvíce oblíbených českých celebrit. Neodmyslitelně k ní patří kila navíc, svérázný módní styl a smysl pro humor. Poslední roky začala podnikat se svou dcerou v módním odvětví. Doba ex…

„To není cizí žena, ale manželova milenka,“ řekla kamarádka anonymnímu telefonátu. Omeletky Haliny Pawlowské o podezření

17.February » ČRo 2 - Praha
Podezření, takové je téma Omeletek. Podezřelé mohou být podmínky, informace, peníze, známosti i telefonáty. Halina Pawlowská přečte povídku Pavla Kučery.

Ostravské návraty Markéty Hejkalové: bude hostem na Knižním festivalu v Ostravě

Koreanistku Ninu Špitálníkovou, spisovatelky Halinu Pawlowskou, Alenu Mornštajnovou, Evu Tvrdou, Kamilu Hladkou, novinářku Petru Procházkovou, záhadologa Arnošta Vašíčka, slavného mořeplavce Richarda Konkolského či fotbalovou legendu Antonína Panenk…

„Do Zanzibaru, odpovídal otec na otázku, když šel na flám.“ Omeletky Haliny Pawlowské o velkoměstech

11.February » ČRo 2 - Praha
Velkoměsta Evropy, na která ráda vzpomínám. To je téma dnešních Omeletek. Velkoměsta Halina Pawlowská navštívila při natáčení cestopisného cyklu Zanzibar.

Omeletky Haliny Pawlowské na téma místa, na která ráda vzpomínám

10.February » ČRo 2 - Praha
Místa, na která ráda vzpomínám. To je téma dnešních Omeletek. Uslyšíte i povídku Haliny Pawlowské Poslední tango v Paříži aneb šarmantní víkend.

Halina Pawlowská - Manuál zralé ženy

5.February » Informuji.cz
HALINA PAWLOWSKÁ - MANUÁL ZRALÉ ŽENY Chcete být obletovaná, krásná,... | Rakovník - (2024-05-21 19:00:00 - 2024-05-21 00:00:00)

„Nejvíc bodů za výdrž získaných omylem.“ Omeletky Haliny Pawlowské o kondici

4.February » ČRo 2 - Praha
Omeletky se dnes věnují kondici. Halina Pawlowská nabídne povídku Nejhorší s nejlepší čepičkou z knihy Tři metry vášně. Uslyšíte i povídku Zdeny Šteflové Ostrov pokladů.

„Myslím, že vůkol panuje nedostatek taktu.“ Omeletky Haliny Pawlowské o nedostatcích

3.February » ČRo 2 - Praha
Omeletky dnes budou o nedostatcích. Uslyšíte povídku Jany Sovové Bílý špic. Halina Pawlowská přidá povídku Zavražděná roztomilost aneb Když růžové opojení se v sele mění.
Alena Mornštajnová - Česká spisovatelka
Milan Šteindler - Český herec a režisér
Věra Tichánková - Česká herečka

Tato informační stránka o Halina Pawlowská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Halina Pawlowská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes