15
new stories - click to show

Hanuš Bor

Related to

Neviditelná princezna. Vtipná pohádka o zmařených královských vdavkách

1.January » Radio Junior
Poslechněte si krásnou pohádku nejen na dobrou noc. Tenhle přběh začíná šťastně. Princezně se vše daří a má se vdávat. Jenže pak se do toho zamíchají loupežníci.

Pieta v Praze uctila oběti potopení lodi Patria

25.November » Seznam Zprávy
Pietní akt u Památníku Ticha na nádraží Praha Bubny dnes připomněl výročí tragédie lodi Patria. Loď s židovskými uprchlíky na palubě se 25. listopadu 1940 potopila u břehů palestinské Haify.

Pietní akt uctil oběti potopení lodi Patria, zazněly modlitby i hudba

25.November » iDNES.cz
Pietní akt u Památníku Ticha na nádraží Praha Bubny ve středu připomněl výročí tragédie lodi Patria. Loď s židovskými uprchlíky na palubě se 25. listopadu 1940 potopila u břehů palestinské Haify. Zahynuly při tom stovky lidí. Během piety zazněl př...

Pieta v Praze uctila oběti potopení lodi Patria

25.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - Pietní akt u Památníku Ticha na nádraží Praha Bubny připomněl výročí tragédie lodi Patria. Loď s židovskými uprchlíky na palubě se 25. listopadu 1940 potopila u břehů palestinské...

Prchali před Hitlerem a zahynuli u břehů Palestiny. Před 80 lety se potopila loď Patria

25.November » Paměť národa
Zoufalý pokus podzemní židovské organizace Hagana dostat na pevninu z lodi Patria 1 800 židovských uprchlíků skončil smrtí 276 z nich. Nálož, která měla zastavit odplutí lodi z přístavu Haifa na Mauricius, ji zničila.

Bylo to 16. září 1817, co jsem ten poklad v Králové Dvoře našel...

28.September » ČRo
Rukopisy královédvorský a zelenohorský jako básnická díla i české mystifikace evropského rozměru představuje Dalibor Dobiáš. Účinkují Kamil Halbich a Hanuš Bor.

Hodnocení uživatelů: Hodina diplomacie (Divadlo Viola) - 80 % [Petra B.]

14.September » i-divadlo.cz
Mám ráda tahle "malá" lidská dramata na pozadí velkých dějinných událostí. Představení, které přesně zapadá do dramaturgie Violy se skvělými hereckými výkony obou protagonistů.

Herbert George Wells: Podivuhodný případ Davidsonových očí

7.July » ČRo 3 Vltava
Popis jednoho laboratorního úkazu od klasika britské sci-fi literatury. Z překladu Vladimíra Svobody připravila Jiřina Tejkalová. Účinkuje Hanuš Bor. Režie Markéta Jahodová

Žít jako single

3.May » topvip.cz
Prý je to příznak doby a taky se tomu říká syndrom Sexu ve městě. Ženy a muži, kteří se nikterak neženou do společného života, o svatbě ani potomcích ani nemluvě. A vlastně ani ten vztah, natožpak dlouhodobější, není dost možná to, co hledají. Věd...

Žebrácká opera v Divadle ABC. Kdo se směje naposled?

4.November » Kulturio.cz
S nadcházejícím výročím sametové revoluce se na repertoáru českých divadel objevují inscenace her Václava Havla. The post Žebrácká opera v Divadle ABC. Kdo se směje naposled? appeared first on Kulturio.cz .

Tato informační stránka o Hanuš Bor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hanuš Bor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes