Jiřina Bohdalová Česká herečka

Related to

Bohdalka je prostě nezmar. Nejenže hravě zvládla cestování za Zlatou maskou, ale teď se za pěkný honorář rekreuje v Řecku. TV g

7.August » KrajskeListy.cz
Novou velkolepou pěveckou soutěž Zlatá maska chtěla televize Prima nasadit už před prázdninami, jenže virus se podepsal i na této produkci. Uvidíme ji tedy až pro zahájení nové sezóny v září.

Jiřina Bohdalová a lásky jejího života: Po velkém štěstí velké zklamání!

5.August » Šíp
Herečka Jiřina Bohdalová vždy patřila mezi ženy, které miloval celý národ. Její veselá povaha si získala oblibu hned u několika generací. Jak to ale tahle fenomenální komička měla v životě s muži?

Jiřina Bohdalová v šoku ze smrti Krampolové (✝59): Pane bože!

5.August » stars24.cz
Náhlá smrt Hany Krampolové (✝59) zaskočila nejen jejího manžela, moderátora Jiřího Krampola, ale i jejich známé! Herečka Jiřina Bohdalová (89), která se s Krampolem nejednou setkala před kamerou, je z novinky naprosto v šoku!

Smutná zkušenost Jiřiny Bohdalové: Zrada a potupa!

1.August » Šíp
Jiřina Bohdalová na začátku května oslavila neuvěřitelných 89 let! Herečka se stále těší skvělému zdraví a užívá si života! V minulosti ale prožila hvězda nejedno zklamání a největší z nich bylo kvůli muži!

Jiřina Bohdalová očekává k »90« velkolepý dárek: Dostane dva chlapy!

1.August » Blesk.cz
Jiřina Bohdalová se sice dočká velkolepé oslavy 90. narozenin, i když ji koronavirus donutil přesídlit z O2 areny do skromnějšího prostředí Hudebního divadla Karlín, ovšem ve skutečnosti ji čeká ještě další dárek! Zdeněk Zelenka (65) ji obsadil do...

Bohdalová narušila pohřeb přítele: Ztratila se a volala během obřadu!

1.August » Kafe.cz
I když Jiřina Bohdalová vypadá skvěle, svůj věk už má. Dokázala to nedávno, když si spletla místo konání pohřbu svého zesnulého kamaráda Svatopluka Matyáše. Následně pak narušovala smuteční obřad telefonátem s otázkou, kde čekají hosté. Ti už dávn...

Bohdalová chystá narozeninové překvapení: Před národem se rozhodla odhalit

1.August » Šíp
Jiřina Bohdalová oslaví příští rok devadesátiny. Sice jí nevyšla plánovaná oslava v O2 areně, ale vyjde jí úplně něco jiného. Režisér Jiří Strach o ní točí dokument a naše nejslavnější herečka slíbila velkou otevřenost. Před národem se zkrátka roz...

Hrnková mramorová bábovka podle Jiřiny Bohdalové: Dokonale vláčná a bez špinavého nádobí

1.August » Recepty.cz
Máte na něco chuť, ale nechcete strávit pečením celé odpoledne? Pak přijde vhod jednoduchá bábovka od slavné herečky Jiřiny Bohdalové. Zvládnete jí s jedním hrnkem a jednou mísou, ve které vše smícháte dohromady.

Jiřina Bohdalová: S devadesátkou na krku hned DVA MUŽI?

1.August » stars24.cz
Populární herečka Jiřina Bohdalová je i krátce před devadesátkou neustále aktivní. Nově se například objeví v komedii Inspektoři ze záhrobí, kde nebude sama!

Jiřina Bohdalová a její 90: Dostane dva chlapy!

1.August » Aha!
Nejen velkolepá oslava 90. narozenin v Hudebním divadle Karlín, ale i televizní film na míru. Celé léto pracuje Zdeněk Zelenka (65) na dárku pro Jiřinu Bohdalovou. Pro svoji milovanou herečku píše komedii Inspektoři ze záhrobí.

Jiřina Bohdalová (89) má smůlu: Musela odpískat obří oslavu 90. narozenin!

31.July » Blesk.cz
Koronavirus kříží plány všem a ruší se kvůli němu velké akce. Nevyhnula se tomu ani herečka Jiřina Bohdalová (89), která tak musela přehodnotit své velkolepé plány na oslavu 90. narozenin! Jak to nakonec bude?

Nebezpečnou nemoc, se kterou bojovala, tajila Simona Stašová i před kolegy!

31.July » NašeHvězdy.cz
Být dcerou velké herecké legendy je vždy velkým závazkem. Simona Stašová (65) měla to štěstí, že jí slavná maminka dala dobré rady a současně se jí podařilo vymanit se z toho, aby jí s Jiřinou Bohdalovou (89) srovnávali. Už příchod na svět byl u S...
Vladimír Ráž - Český herec
Libuše Havelková - Česká herečka
Zdena Hadrbolcová - Česká herečka
Dalimil Klapka - Český herec a dabér
Stanislav Fišer - Český herec
Veronika Jeníková - Herečka

Tato informační stránka o Jiřina Bohdalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiřina Bohdalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes