15
new stories - click to show

Jiřina Bohdalová Česká herečka

Related to

SOUTĚŽ: Radiožurnál vás vezme do kina. Podívejte se, kdy soutěžíme

5:07 » ČRo
Radiožurnál po dlouhé době opět rozdá vstupenky, tentokrát na film Jan Werich: Když už člověk jednou je... . Zkuste štěstí a nalaďte si Ranní Radiožurnál.

Rodinu opět trápí deprese?

Nedávných devadesátin legendární herecké hvězdy Jiřiny Bohdalové (90) si národ užil do sytosti. Byla spousta gratulantů a gratulací, ale jedna drobátko zadrhla. To když se ze zázna... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Z návštěvy galeje! Král lidovek bez obalu o Bohdalové

12:20 » Aha!
„Přijel jsem na návštěvu k Jiřině Bohdalové, že si popovídáme. Přivezl jsem trošku vínečka," zavzpomínal Jožka Šmukař (65) na vcelku nevinný začátek návštěvy u Jiřiny Bohdalové (90). Jenže ouha, u klábosení nad dvojkou vína totiž nezůstalo!

Jaké byly honoráře herců z Chalupářů? Menšík si přišel na větší prachy než Kemr se Sovákem!

26.July » Super.cz
Umíte si představit televizní léto bez legendárních Chalupářů? I letos se naštěstí setkáme s pány Humlem a Císařem v podání Jiřího Sováka (✝79) a Josefa Kemra (✝72) a také s Dášou Fuchsovou (Jiřina Bohdalová, 90), řidičem Tondou Čihákem (Vladimír ...

Dámská jízda na jihu Kréty: Bohdalová (90) tu slaví se stejně „mladou“ kamarádkou

25.July » Expres.cz
I když na svou milovanou chalupu nedá dopustit, pravidelně vyráží také k moři. Výjimku Jiřina Bohdalová (90) neudělala ani letos, kdy se vypravila na jih Kréty, kde spolu s kamarádkou Meni (90) společně oslavily úctyhodné životní jubileum.

Karel Gott o srpnové okupaci. Bohdalová, Laufer, Štaidl. Strach, slzy. Vše vyšlo najevo až po jeho smrti…

Interpret téměř 2.500 písní, dvaačtyřicetinásobný Zlatý slavík a držitel stovek ocenění nebyl jen tichým pozorovatelem dění a klukem z plakátů. Ačkoli to z jeho tváře často nešlo vyčíst, trápil se vším, čím procházelo tehdejší Československo. A pr...

Šokující strategie Bohdalové! Pravý důvod, proč řve na kolegy

22.July » Aha!
Národem milovaná »Bohdalka« neztrácí elán ani v devadesátce. A jak sama přiznává, někdy umí být možná rázná až trochu moc. Proč to tak je, prozradila na tiskové konferenci České televize.

Proč Jiřina Bohdalová vypekla návštevu?

22.July » Týden.cz
Když přijde na návštěvu dlouholetý kamarád, bývá to radost. A když navíc přinese lahvinku, je postaráno i o zábavu. Jiřina Bohdalová ovšem měla před několika lety úplně jiné plány než si s přítelem vypít víno.

Zemřela hraběnka Nostitzová. Byla to nóbl paní, vzpomíná Bohdalová

21.July » tn.cz
Přišla další rána pro českou modrou krev. V úterý zemřela hraběnka Mathilda Nostitzová ve věku požehaných 85 let. Pro TN.cz na ni zavzpomínali její blízcí i herečka Jiřina Bohdalová.

Zemřela hraběnka Mathilda Nostitzová, bylo jí 85 let. Mohla tu ještě chvíli být, říká zarmoucená kamarádka Jiřina Bohdalová

21.July » Život v Česku
Šlechta se ponořila do hlubokého smutku. Zemřela hraběnka Mathilda Nostitzová, bylo jí 85 let. "Mohla tu ještě chvíli být. Znaly jsme se, měly jsme k sobě respekt," řekla zarmouceným hlasem herečka Jiřina Bohdalová (90) pro ŽivotvČesku.cz.

Jan Werich: Když už člověk jednou je…

20.July » Nový Bydžov
První velký filmový dokumentární portrét Jana Wericha. Strhující životní příběh této herecké legendy. Hrají: Jan Werich (a.z.), Jiří Suchý, Zdeněk Svěrák, Jiřina Bohdalová aj.

Letní kino U Keplera - Čtyři vraždy stačí drahoušku

18.July » Informuji.cz
ÚčinkujíLubomír Lipský st., Jiřina Bohdalová, Iva Janžurová, Marie... | Praha 6 - (2021-08-19 21:00:00 - 2021-08-19 00:00:00)
Vladimír Ráž - Český herec
Libuše Havelková - Česká herečka
Zdena Hadrbolcová - Česká herečka
Dalimil Klapka - Český herec a dabér
Stanislav Fišer - Český herec

Tato informační stránka o Jiřina Bohdalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiřina Bohdalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes