15
new stories - click to show

Josef Abrhám

Related to

Dacia Duster 1.5 Blue dCi 115 Extreme – Plná palba v naftě

3.July » AUTO.cz
Dacii Duster v limitované edici Extreme jsme měli v redakčním testu nedávno. Zatímco předtím přijela jako benzínová čtyřkolka, nyní dorazila v podobě naftové předokolky. Zkoušeli jsme, jak moc to změnilo její charakter.

Barva jako faktor amortizace: Jaký odstín vybrat, abyste neprodělali?

3.July » AUTO.cz
Výběr barvy ovlivňuje hodnotu nového i ojetého vozu. Špatná volba může stát desítky tisíc korun, zjistila analýza dopadů na amortizaci.

Naďa Urbánková kdysi žila s Josefem Abrhámem. Na jeho pohřeb z jistého důvodu ale nedorazila

3.July » OnlyU
Začátkem června se plejáda českých umělců přišla rozloučit s Josefem Abrhámem, jehož pohřeb proběhl na pražském Spořilově v kostele svaté Anežky České. Jen několik měsíců předtím se na tom samém místě blízcí a fanoušci loučili také s jeho manželkou …

Jak jsem taxikařil s cupovou octavií. A zkuste si to za volantem taky!

2.July » AUTO.cz
Pokus o znovuoživení Octavia Cupu sice úplně nevyšel, ale závodní škodovky ze světa úplně nezmizely. Můžete si je vyzkoušet sami.

Nález ve stodole je časová kapsle plná starožitných aut a vzácných dílů

2.July » AUTO.cz
Jedna ze zarostlých stodol na americkém venkově byla plná automobilových starožitností. Ideální situace pro návštěvu zkušeného archeologa s kamerou v ruce.

Designéři proměnili ID. Aero v produkční kombi. Jak se vám líbí?

1.July » AUTO.cz
Nedlouho po prezentaci konceptu elektrického sedanu VW ID. Aero, který neměl mít daleko k produkční podobě, přichází grafici s poměrně reálnou vizí jeho verze kombi.

Oscaroví herci, Janžurová v hlavní roli minipříběhu a pocta nejen Abrhámovi: Vary startují!

30.June » Proženy.cz
Zahájení filmového festivalu v Karlových Varech nastane už zítra a diváci a fanoušci se konečně po předchozím zrušeném a loňském omezeném ročníku mají opět na co těšit. Hlavními hvězdami budou oscaroví herci.

Letní kino ve Smetanových sadech

30.June » idobryden.cz
Na červenec připravila Městská kina Uherské Hradiště pestrou nabídku filmových projekcí pod širým nebem. V sobotu 2. července připomenou nedávné úmrtí kunovického rodáka Josefa Abrháma nestárnoucí Šakalí léta.

Proč Naďa Urbánková bojkotovala pohřeb Abrháma?

28.June » Týden.cz
Pohřeb Josefa Abrháma proběhl na pražském Spořilově v kostele svaté Anežky České, kde se před několika měsíci loučili blízcí a fanoušci s hercovou manželkou Libuší Šafránkovou. Sešla se tam celá plejáda umělců, avšak zpěvačka Naďa Urbánková, která s…

Čeští slavní herci, kteří odešli až příliš brzy. Ovládly je nezvladatelné touhy i rodinné prokletí

28.June » instory.cz
Petr Čepek Tenhle herec paří beze sporu k legendám českého divadla i filmu, o televizních inscenacích nemluvě. Díky svým rolím ve filmech Tři veteráni, Petrolejové lampy, Vesničko má středisková se pro mnohé stal vzorem cholerického, ukřičeného hrub…
Libuše Šafránková - Česká herečka

Tato informační stránka o Josef Abrhám zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Abrhám" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes