15
new stories - click to show

Petr Pelzer

Related to

Aucassin a Nicoletta. Ivan Trojan ve francouzské legendě o lásce

23.October » Radio Junior
Poslechněte si dávnou legendu z kouzelné Francie. Jak dopadne příběh o lásce, která musí překonat mnohé nesnáze? Proč nechce Aucassinův otec přijmout milou dívku do rodiny?

František Hrubín: Oldřich a Božena aneb Krvavé spiknutí v Čechách

19.September » ČRo
Básnické drama zápasu o moc, ale také o lásku a lidskou sounáležitost z nepokojné doby úsvitu českých dějin. Uvádíme ke 110. výročí narození Františka Hrubína.

Hlava profesora Dowella. Strašidelný příběh s Ivanem Trojanem v roli šíleného vědce

15.August » Radio Junior
Může člověk žít, když má jen hlavu? V tomhle příběhu to možné je. Má ale někdo právo oživovat ty, kteří nás už opustili? Pusťte si lehce hororový sci-fi příběh.

O princi poutníkovi. Putování za láskou s Kryštofem Hádkem

5.August » Radio Junior
Poslechněte si pohádku o princi Ahmedovi, který se vydá na dlouhou pouť, aby našel dívku svého srdce. Doprovází ho ubručená sova a poněkud potrhlý, ale světaznalý papoušek.

Zdeněk Kalista: Mistr Jan Hus

6.July » ČRo 3 Vltava
Výňatky z rozsáhlé studie českého historika uveřejněné ve sborníku Hrdinové a věštci českého národa. Účinkuje Petr Pelzer.

Před Prahu se před 30 lety sjely ozbrojené komunistické úderky. Báli jsme se, vypráví Frej

17.November » eXtra.cz
Byla revoluce před 30 lety procházkou růžovým sadem? Vůbec ne! Nikdo nevěděl, jak se zachová Sovětský svaz nebo Lidové milice, což byly nechvalně proslulé ozbrojené oddíly zapřisáhlých soudruhů. Podle Ladislava Freje (77) se už bolševici připravov...

Tato informační stránka o Petr Pelzer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Pelzer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes