15
new stories - click to show

Eva Machourková

Related to

Moderátoři AZ-kvízu: Málem jsme nepřežili konec milénia. A ženy by nám měly víc důvěřovat

1.August » ČT24
Zadání je jednoduché: spojit tři strany pyramidy podle počátečních písmen nápověd. Ale má to háček – musíte mít lepší znalosti než soupeř. AZ-kvíz baví diváky České televize už třiadvacet let. Občas i mimo televizní studio. Naposledy v pátek, kdy ...

Na „stará kolena“ práci v Česku nenajdete. Nabídky jsou omezeny na prodavače a kurýry

7.March » Blesk.cz
Najít v Česku práci v seniorském a předdůchodovém věku? Jen těžko. Podle Lucie Vidovićové z Ústavu populačních studií se s diskriminací na základě věku setkal každý třetí. A to buď kvůli přílišnému mládí, anebo naopak kvůli stáří. Situace je vážná...

Diváci v panice řeší konec legendárního AZ kvízu: Pravda o jeho zrušení!

18.November » Blesk.cz
Česko zachvátila panika! Po sociálních sítích se totiž začala šířit zpráva, že Česká televize ruší svůj legendární soutěžní vědomostní pořad AZ kvíz s moderátory Evou Machourkovou (55) a Alešem Zbořilem (51).

Konec AZ–kvízu po 22 letech? Televize prý chystá změny

18.November » Aha!
Ti, kteří se už několik let těší v podvečer na svůj oblíbený soutěžní pořad, při kterém odvážnější z nás prokazují své vědomosti, budou možná brzy tahat kapesníky. Jak uvádí web lupa.cz, AZ-kvíz podle některých tvrzení ještě letos skončí.

Konec AZ–kvízu po 22 letech? Televize prý chystá změnu

18.November » Aha!
Ti, kteří se už několik let těší v podvečer na svůj oblíbený soutěžní pořad, při kterém ti odvážnější z nás prokazují své vědomosti, budou možná brzy tahat kapesníky. Jak uvádí web lupa.cz, AZ-kvíz možná ještě letos skončí.
Aleš Háma - Český herec, hudebník a moderátor
Petr Rajchert - Český zpěvák, hudebník a herec

Tato informační stránka o Eva Machourková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Machourková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes