15
new stories - click to show

Zuzana Slavíková Česká herečka

Related to

Není všechno dobré, co krásně vypadá

31.December » Klub knihomolů
Pustit do světa krásně vypadající zlo patří k populárním tématům nejednoho starého i nového příběhu. Představte si, že pokušení jde ruku v ruce s mírou, s jakou jsou vaše schopnosti společností zpochybňovány. To je pak snadné podlehnout příslibu u...

Sicilští lvi: Sága rodu Floriů. Sledujte cestu k bohatství a moci jedné z nejbohatších italských rodin

16.December » Reflex.cz
Mezinárodní bestseller sleduje vzestup proslulé italské dynastie Floriů od skromných začátků až na vrchol přísné hierarchie uzavřené sicilské společnosti. Rodinná sága z pera Stefanie Auci vyšla tento podzim v nakladatelství Metafora. O překlad se...

Podzimní Očima šéfredaktorky

30.November » Klub knihomolů
Dnešní Očima můžete brát jako tipy na vánoční dárky. Najdete tu audioknihu pro děti, romantiku i detektivku pro dospívající, autobiografickou knihu například pro maminku, napínavé thrillery pro milovníky napětí či románovou ságu třeba pro babičku,...

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Jackmartas]

8.November » i-divadlo.cz
Vynikající odechovka, kde si odpočinete a budete přemýšlet o příběhu. Kdo vlastně je tajemní Nina, která má mít největší díl dědictví? O překvapivé scény nebude nouze.

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Čiko]

6.October » i-divadlo.cz
65% Komedie, která opravdu pobaví. Poměrně neotřelé téma s několika zvraty, které překvapí. Viděno se Zuzanou Slavíkovou. Velmi mě bavila postava Miroslava Etzlera. Sice v menší roli, ale naprosto skvostná je Kateřina Holánová. I kvůli ní se asi p...

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI - Agentura Harlekýn

2.October » Jilemnice
NÁHRADNÍ TERMÍN Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit do 10.10.2020 v místech předprodeje.

Hodnocení uživatelů: Neperte se, prosím vás! (Divadlo Palace) - 70 % [Martin21]

1.October » i-divadlo.cz
Fajn komedie, u které se člověk zasměje a má zároveň i neotřelý příběh. V alternaci Zuzana Slavíková. Svou roli výborně zvládá Kateřina Holánová! Velmi překvapil M. Etzler.

Irena Šindlářová: Selah. Rozhlasový dárek k narozeninám Moravské filharmonie Olomouc

24.September » ČRo
Nečekané setkání v Haifě v kavárně na břehu moře. Zuzana Slavíková čte povídku psanou pro rozhlas k 75. výročí Moravské filharmonie Olomouc.

Největší komici bývají nejsmutnější lidé, říká herečka Zuzana Slavíková

18.September » OnaDnes.cz
Proslavila se jako drsná moderátorka televizní soutěže Nejslabší! Máte padáka!, dnes se herečka Zuzana Slavíková věnuje divadlu, dabingu a načítání audioknih. Své profesi nijak nepodléhá, na prvním místě je u ní rodina.

Největší komici bývají nejsmutnější lidé, říká herečka Zuzana Slavíková

14.September » OnaDnes.cz
Proslavila se jako drsná moderátorka televizní soutěže Nejslabší! Máte padáka!, dnes se herečka Zuzana Slavíková věnuje divadlu, dabingu a načítání audioknih. Své profesi nijak nepodléhá, na prvním místě je u ní rodina.

Když se rozhádaní sourozenci musí milovat. Divadlo Palace uvede izraelskou komedii Neperte se, prosím vás!

12.September » Pražský patriot
Martina Hudečková, Zuzana Kajnarová, Zuzana Slavíková, Miroslav Etzler nebo Ladislav Hampl, to je jen namátkový výč et herc ů, kteří se po prázdninách potkají na jevišti Divadla Palace v komedii Neperte se, prosím vás!

Tato informační stránka o Zuzana Slavíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Slavíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes