15
new stories - click to show

Jan Musil Moderátor

Related to


Stories

Bývalí zamestnanci: Pražský HC Lev je nástupcom popradského!

31.July » sport.noviny.sk
Výpovede bývalých zamestnancov organizácie HC Lev počas pôsobenia v Poprade o finančných dlhoch a presťahovaní klubu do Prahy.

Namísto zeleně zbyla jen šeď. Rostliny zdobící krajskou knihovnu uschly

30.July » iRegiony Impuls
Do šedi betonu se přes léto ponořila nová budova Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Z venkovních stěn zmizely zelené panely, jež stavbě dávaly hodně z její originality. Rostliny, které na panelech rostly, se neuchytily. Panely budou na ...

Utrpení Honzy Musila: Slzy pro mrtvého mazlíčka!

30.July » Blesk.cz
Oblíbený moderátor Honza Musil (54) přinesl fanouškům smutnou zprávu ze soukromí. Jeden z jeho domácích mazlíčků zemřel.

Bývalí zamestnanci: Pražský HC Lev je nástupcom popradského!

28.July » sport.noviny.sk
Výpovede bývalých zamestnancov organizácie HC Lev počas pôsobenia v Poprade o finančných dlhoch a presťahovaní klubu do Prahy.

Smutné probuzení: Celebrity pláčou pro písničkáře Františka Nedvěda

19.July » eXtra.cz
Úmrtí písničkáře Františka Nedvěda (†73) vyvolalo smutek mezi zástupci českého showbyznysu. S kondolencemi se připojili zpěvačka Monika Absolonová (44) nebo moderátor Honza Musil (54).

Velká změna u Musila! S manželem došlo k dohodě

14.July » Aha!
Dlouhá léta přebýval čtyřiapadesátiletý moderátor na pražských Vinohradech, odkud prchnul na Kokořínsko. Tam ale dlouho nevydržel a už se stěhuje znovu!

Honza Musil se přestěhoval. S novým domem na sebe s přítelem vzali obrovský závazek

14.July » Život v Česku
Moderátor Honza Musil (53) se nedávno se svým životním partnerem Jakubem (31) přestěhoval do malebné vesničky nedaleko Kutné Hory. Tam aktuálně rekonstruují dům, který bude časem sloužit jako poměrně rozlehlé sídlo s velkým množstvím zvířat. "Chtě...

Léto podle Honzy Musila. Bez čeho si nedokáže představit prázdniny?

Těsně před létem si pořídil moderátor Honza Musil se svým partnerem dům, který je potřeba opravit, takže mu letos moc volna na povalování nezbývá.

Kam na výlet? Archeologické léto láká do Českých Lhotic a Topolu

/FOTO, MAPA/ Kam letos za vykopávkami v Pardubickém kraji? Milovníci archeologie si v létě opět přijdou na své. V rámci Archeologického léta je Východočeské muzeum v Pardubicích zve 10. července na pravěké hradiště Na Hradě u obce Topol a 14. srpn...

PROOČKOVANÍ JSOU V POHODĚ :-)

Nadace Lenky a Romana Šmidberských představuje projekt „PROOČKOVANÍ JSOU V POHODĚ :-)“, v němž účinkují i naši herci.

Šok pro diváky: Honza Musil KONČÍ V TELEVIZI?

4.July » stars24.cz
Nebezpečné vztahy patří mezi divácky oblíbené pořady televize Barrandov. Nyní ale má být moderátorovi Honzovi Musilovi zrušen!

Smůla Honzy Musila: TV Barrandov ruší jeho pořad!

3.July » Blesk.cz
Letní prázdniny nezačaly zrovna šťastně pro moderátora Honzu Musila (54). Vedení televize Barrandov mu totiž podle informací Aha! na konci června oznámilo, že zruší jeho diváky oblíbený pořad Nebezpečné vztahy.
Jan Musil - Moderátor
Viktor Frankenstein - Literární a filmová postava

Tato informační stránka o Jan Musil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Musil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes