Humphrey Appleby

Vztahuje se k

Kdo dělá inspekci inspekce?

4.června » blog.idnes.cz
Mám na mysli tu slavnou Českou školní inspekci, která neustále roztahuje křídla k dalším a dalším činnostem. Spousta užitečné práce, jak by řekl sir Humphrey Appleby ze seriálu Jistě, pane ministře.

Poskytování informací podle NSS aneb Maškarní průvod

28.května » Jan Šinágl
Babičko, herci jdou! volá dívka Valerie ve slavném Jirešově filmu. Podobný průvod kejklířů nám připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu spolu s Městským soudem v Praze, který, vyhověv pokynu Nejvyššího správního soudu, oslovil 52 osob zúčastněný...

Do Hradiště přijede intrikující tajemník Petr Kostka

2.května » idobryden.cz
Divadelní podobu britského kultovního televizního sitcomu z prostředí vysoké politiky Jistě, pane ministře! v režii Petra Novotného odehraje v úterý 16. května ve Slováckém divadle Východočeské divadlo Pardubice.

Zjištěno a potvrzeno: Na Ťokově ministerstvu dopravy pracuje sir Humphrey Appleby

18.dubna » Svobodné fórum
Znalci klasického britského humoru znají pět základních výmluv státní správy, kterými sir Humphrey Appleby v seriálu Jistě, pane ministře a Jistě, pane premiére dokázal obhájit téměř jakoukoliv zhůvěřilost vzniklou v řadách úředníků (mimochodem v ...

Tato informační stránka o Humphrey Appleby zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Humphrey Appleby" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes