15
new stories - click to show

Jonathan Lynn

Related to

Jak funguje politika? Komedii Jistě, pane ministře nabízí příbramské divadlo

11.October » Příbramský deník
Svižnou konverzační komedii Jistě, pane ministře nastudovali příbramští divadelníci podle předlohy stejnojmenného slavného sitcomu. Jeho autory jsou Antony Jay a Jonathan Lynn. Jak se dělá britská politika a co se děje v zákulisí událostí? Opravdu m…

‚Politikům poskytl alibi.‘ Tvůrce Jistě, pane ministře tvrdí, že seriál neměl na vládu v zemi dobrý vliv

3.April » Český rozhlas
Když tvůrci komediálního seriálu Jistě, pane ministře psali svou politickou satiru o nefunkčním Whitehallu, tedy britské vládní mašinérii, doufali, že by mohla ve svém důsledku vést i k lepšímu způsobu správy země. Londýnský deník The Times teď vyzp…

Jistě, pane ministře nezměnil politiky k lepšímu a poskytl jim alibi, stěžuje si dnes tvůrce seriálu

Když tvůrci komediálního seriálu Jistě, pane ministře psali svou politickou satiru o nefunkčním Whitehallu, doufali, že by mohla vést i k lepšímu způsobu správy země.

Jistě pane ministře: Když se nezkušený ministr dostane do spárů svého mazaného tajemníka

1.January » KINOTIP2.cz
Z myslí Jonathana Lynna a Antony Jaye pochází sada tří sérií „Jistě, pane ministře“ a následujícího pokračování „Jistě, pane premiére“. Jde o prvotřídní politickou satiru, která se prodala do mnoha zemí světa všude sklízela úspěch.

Seriálové lahůdky z tvorby televizní stanice BBC, které milují lidé nejen v Británii

19.November » KINOTIP2.cz
Seriálovému světu v současné době vládne americká produkce, a proto je vždy osvěžující, když se objeví jiná než americká tvorba. Češi mají velice oblíbený anglický humor, který se pozná na první pohled. K nejlepším tvůrcům patří BBC.

Moje čtení: prezident poradenské společnosti Deloitte ČR Josef Kotrba

16.October » Víkend
Josef Kotrba, prezident poradenské společnosti Deloitte ČR, ještě nezapomněl na pohádky. Nejčastěji si ale teď čte o české a světové, blízké i vzdálené historii.

„Řeším úplně všechno, nikdo jiný by to nezvládl.“ Od USA přes Británii po Česko vládne politika bezobsažného žvástu

7.August » Deník N
Komentář Michaela Romancova: Politický lídr, který se snaží vzbudit dojem, že je při řešení jakéhokoliv problému nepostradatelný, může krátkodobě sklízet úspěch. Střízlivě uvažujícímu jedinci ale musí být jasné, že nikdo nemůže rozumět všemu ani vše…

Jistě, pane ministře slaví kulatiny. Kultovnímu seriálu je 40 let

25.February » Seznam Zprávy
Seriál Jistě, pane ministře proslul takovou přesností, že kvůli němu koukala na televizi i Margaret Thatcherová. Zůstává aktuální dodnes.

Herní Clue se dočká remaku

30.September » ČSFD.cz
Deskovou hru Clue snad netřeba představovat. Tahle kultovní detektivka se už v minulosti jedné filmové adaptace dočkala, a to v roce 1985 od režiséra Jonathana Lynna (Můj soused zabiják). Teď se každopádně chystá další, pracují na ní studia 20th Cen…

Tato informační stránka o Jonathan Lynn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jonathan Lynn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes