Tereza Kostková Česká herečka a moderátorka

Related to

[článek] Průzkum: Posluchači Dvojky chválí Gondíka, Pawlowská vyhovuje nejméně

0:04 » DigiZone.cz
[5 minut čtení] Český rozhlas zjišťoval, jak se posluchačům líbí programové změny na Dvojce, tedy jeho druhém nejposlouchanějším programu. Co zjistil? Většina lidí je spokojená, ovšem mnoho z nich nepostřehlo, že k nějakým změnám vůbec došlo. Veře...

Pavla Vitázková: Dceři herectví nedovolím, může to být smutné povolání

5.July » Novinky.cz
Bylo jí sedmnáct, když stála na jevišti jako Desdemona. Díky svému výkonu se dostala do Městského divadla Brno, které se jí stalo osudným. Vypracovala se tu ve špičkovou divadelnici a poznala zde i manžela, s nímž žije už šestnáct let. „Před kamer...

Je to hnus, podporovat množírny! Do Simony Krainové a její čivavy se pustili na Instagramu. Jak modelka reagovala?

3.July » Super.cz
Modelka Simona Krainová (47) si pořídila fenku čivavy a vzbudila obrovský poprask. Na Instagramu ji obviňují, že si pořídila psa z množírny. Na to modelka reagovala hodně ostře .

Po pauze zpět na značkách. Jana Paulová, Tereza Kostková a další prozradili, jak se těšili na jeviště

2.July » Žena-in.cz
Uvolňování opatření umožnilo hercům návrat na prkna, co znamenají svět. Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení Hvězdného léta pod Žižkovskou věží divadla Kalich herci prozradili, jak se po pauze těšili zpět do divadla.

Strašně ráda stárnu, přiznává stand-up komička Adéla Elbel

29.June » ČRo
Její první vystoupení bylo o těhotenství. „V mém prvním stand-upu jsem lidem oznámila, že jsem těhotná,“ směje se Adéla Elbel.

Tereza Kostková se vrací na letní divadelní scénu: V šortkách do půlky stehen a přiléhavém tílku vypadá jako holčička

28.June » Super.cz
Tereza Kostková (44) se raduje, že už se konečně vrací k hraní. Na letní divadelní scéně pod žižkovskou věží ji čeká přes prázdniny hned několik představení. Povídali jsme si hlavně o premiéře komedie Tik Tik z prostředí čekárny u psychiatra, kde ...

Za oponou: Druhý ročník Hvězdného léta pod žižkovskou věží...bude!

24.June » i-divadlo.cz
Celkem 42 titulů, z toho 6 koncertů, v 58 hracích dnech letos odehraje festival Hvězdné léto pod žižkovskou věží. Jeho druhý ročník odstartuje 1. července a potrvá do 2. září. Také letos bude jednou z předností žižkovské letní scény lehká střecha,...

Rozzářená Kostková přiznala, jak si v karanténě užívala: Cítila jsem se víc ženou!

24.June » Blesk.cz
Herečka Tereza Kostková (44) je už dva roky vdaná za divadelního režiséra Jakuba Nvotu (43) a nemůže si to vynachválit. V období karantény se v ní probudila ještě větší ženskost.

Umím si za něčím stát. Kvůli Indánskému létu jsem si doma dupla, přiznává Klára Issová

22.June » ČRo 2 - Praha
Pro film Anděl Exit se ostříhala dohola. Pro Indiánské léto si nahá lehla do vany plné jablek. Je něco, co by pro film nikdy neudělala? „Těžko říct,“ odpovídá herečka.

Tereza Kostková: Nevadí mi se uskromnit

18.June » Týden.cz
Herečka Tereza Nvotová Kostková trávila karanténu doma s rodinou, a to docela netypicky. Prozradila, čemu se věnovala a co je u nich doma nového.

Proč Carmen? Tatínek byl milovník oper, vzpomíná herečka Carmen Mayerová

18.June » ČRo 2 - Praha
V šestnácti jsem mohla sníst před zkouškou i čtyři větrníky a ostatní herečky mi záviděly, vzpomíná Carmen Mayerová, která přišla do pořadu svojí dcery Terezy Kostkové.
Kamila Špráchalová - Česká herečka a dabérka
Petr Rajchert - Český zpěvák, hudebník a herec
Veronika Jeníková - Herečka
Ivo Pavlík - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Tereza Kostková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Kostková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes