15
new stories - click to show

Petra Nesvačilová

Related to

V černé komedii Vzhůru ke hvězdám hrají Pazderková a Nesvačilová pečovatelky

25.May » i60.cz
Často si říkáme, že na divadelních prknech nám autoři a herci už představili všechny možné lidské profese. Avšak jsou zaměstnání, která jsou zároveň i posláním a moc se o nich nemluví.

Z tiskových zpráv: Divadla Ungelt slaví 20. sezónu Letní scény, dary ale pošle do Centra Paraple

23.May » i-divadlo.cz
Na hradčanském Novém Světě už po dvacáté otevřelo Divadlo Ungelt brány Letní scény. Od pondělí 20. května hraje téměř denně až do 13. září. Brány letního Ungeltu otevřel a v září i uzavře Richard Krajčo v monodramatu Všechny báječný věci. Kulaté nar…

Petra Nesvačilová odhaluje dětství: Falšovala vysvědčení a lhala rodičům. Ti mysleli, že je jedničkářka

22.May » iGlanc
Petra Nesvačilová rozvířila vody v seriálu Jedna rodina. Její Irena Hájková se chová přesně podle rčení, podej někomu prst, a on bude chtít celou ruku. Herečka je zároveň dokumentaristka a už víc než rok a půl je také maminkou holčičky jménem Jasmín…

Za oponou: České premiéry v Ungeltu za účasti autorky Marie Jones

26.April » i-divadlo.cz
Už 27. a 28. 4. 2024 se uskuteční na Kamenné scéně Divadla Ungelt česká premiéra severoirské komedie Vzhůru ke hvězdám. Hru napsala belfastská dramatička Marie Jones, která se proslavila jak na londýnském West Endu, tak na newyorské Broadwayi. Na ob…

Petra Nesvačilová jednou zfalšovala celé vysvědčení. Její mámě je za to dosud trapně

23.April » Žena.cz
Petra Nesvačilová pobavila v pořadu Honzy Dědka historkou o tom, jak zfalšovala celé své vysvědčení, i když ji maminka prosila, ať to nevypráví.

Rebelka Nesvačilová: Falšovala podpisy i vysvědčení

21.April » Blesk.cz
Podpisy rodičů pod poznámkou v »žákajdě« uměl napodobit snad každý z nás. Petra Nesvačilová (38) si ale troufla na vyšší level. Herečka prozradila, že jednou zfalšovala dokonce celé vysvědčení. Tomu už se říká pořádný majstrštyk.

Petra Nesvačilová zfalšovala vysvědčení. Okopírovala jsem ho od jedničkářů, přiznala

20.April » Prima Ženy
Herečka Petra Nesvačilová (38) se už od dětství toužila stát režisérkou a psát scénáře. Vystudovala dokumentaristiku na FAMU a natočila několik dokumentů. V talkshow u Honzy Dědka nyní přiznala, že v mládí měla kvůli studijním neúspěchům a podvodům …

Iva Pazderková a Petra Nesvačilová se potkají na jevišti Ungeltu. Tvrdí: Komedie je velká dřina

17.April » aplausin.cz
Herečky Iva Pazderková a Petra Nesvačilová jsou hvězdami severoirské komedie Vzhůru ke hvězdám, kterou v české premiéře uvede Divadlo Ungelt. Pro Ivu Pazderkovou bude tato inscenace premiérou na prknech Divadla Ungelt, což se nedá tvrdit o Petře Nes…

Drsná pravda o Genzerovi: Finková práskla, jaký byl milenec!

17.April » Blesk.cz
Co všechno se o sobě dozví v pořadu Inkognito netušil ani sám hádající Richard Genzer (56). VIP hostem večera totiž byla jeho bývalá manželka Linda Finková (54). A nešetřila pikantnostmi.

Jiří Šlégr zavzpomínal na párty u Havlových. Dagmar vařila hokejistům grog

11.April » Prima Ženy
Zlatý olympionik Jiří Šlégr zamotá v zábavné show hlavu Dagmar Havlové a nejen jí. Přesněji, uhodnutí jeho identity. Podívejte se na exkluzivní ukázku. Zjistí soutěžící, kdo je VIP hostem?

Nová postava jako uragán zamíchá v Jedné rodině dějem! Bude chtít po Petru Čtvrtníčkovi dítě

28.March » iGlanc
Herečka Petra Nesvačilová vstoupí do děje Jedné rodiny jako uragán. Zamíchá vztahovými kartami a konzervativním lidem může její postava lézt hodně na nervy. Chce, aby jí bývalý partner Petr Čtvrtníček splnil přání, které jí před lety slíbil.

Nové seriálové tváře v Ulici, Jedné rodině i Zoo. Dočkáte se umělého oplodnění i náruživých scén

28.March » iGlanc
Seriálovým tvůrcům je jasné, že je třeba držet diváky permanentně v pozornosti. Činí tak nejen dějovými zápletkami, ale také přidáváním nových postav, a tedy příchody nových hereckých tváří.

Tato informační stránka o Petra Nesvačilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Nesvačilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes