15
new stories - click to show

Martin Prágr

Related to

S jednou princeznou bodoval na parketu, druhou si vzal za ženu: Vítěz StarDance se oženil

14.September » Super.cz
Tanečník a vítěz zatím poslední řady StarDance Dominik Vodička se oženil, za manželku si vzal kolegyni z branže, tanečnici Elišku. „Tahle princezna je moje žena,“ pochlubil se fanouškům na sociální síti svatební fotkou.

Gabriela Koukalová konečně promluvila o svém manželství

8.September » Kafe.cz
O vztahu Gabriely a Petra Koukalových se již delší čas diskutuje a veřejnost tápe, jak to spolu manželé mají. Biatlonistka před pár dny konečně prozradila, proč o manželství mlží!

Setkání hvězd StarDance po půl roce: Prágr zazdil Koukalovou, Vágner zase tanečnici!

12.July » Blesk.cz
Z rivalů na tanečním parketu se stali přátelé a šest měsíců po skončení ročníku se nebojí použít ani slovo rodina. Vítězka desáté řady Veronika Khek Kubařová (33) se pochlubila, že jejich parta se pořád dokáže sejít. „Děkujeme StarDance, že jste n...

MS kraj očekává výpadek příjmů přes miliardu kč. Nouzový stav si navíc vyžádal výdaje navíc

8.June » TV Polar
Je jasné, že pandemie nového koronaviru bude mít velký dopad na ekonomiku a budou se s ním muset vyrovnat obce, města i kraje. Zastupitelstvo Moravskoslezského kraje už proto přijalo opatření, která dopady na rozpočet kraje budou mírnit. Očekává s...

Účet za koronavirus je pro Nový Jičín mínus 80 milionů

8.June » TV Polar
Nový Jičín už sestavil hrubý účet za koronavirovou epidemii. Propad daňových příjmů odhaduje na 65 milionů korun. V pokladně dále budou chybět i tržby z městských zařízení a finance, kterými radnice podpoří místní podnikatele.

"Dcera na tom byla špatně. Věděla, že nesmí vzít na svatbu ani rodiče," říká matka nevěsty z Havířova

8.June » TV Polar
Naplánovat svatbu pro desítky hostů trvá několik měsíců. Snoubenci, kteří si vybrali termín na jaře zažili perné chvíle. Seznam upravovali podle toho, jak vláda rozvolňovala opatření.

Covid-19 zhatil basketbalistům TJ Sokol Karviná naději poprat se o postup do 1. ligy

8.June » TV Polar
Letošní basketbalová sezona byla kvůli pandemii předčasně ukončena a karvinským basketbalistům se uzavřela cesta v boji o postup do 1. ligy. V současné době jsou hráči zpátky na hřišti a připravují se na příští sezonu, kdy se pokusí navázat na dos...

STUDUJ U NÁS: Střední škola technická v Opavě zvládla online výuku

8.June » TV Polar
Střední škola technická v Opavě se vypořádala s mimořádnou situací velmi dobře. Jediným stínem je nižší zájem absolventů základních škol o technické vzdělávání.

STUDUJ U NÁS: Na SŠ gastronomie, oděvnictví a služeb skládali závěrečné zkoušky aranžéři

8.June » TV Polar
V omezené podobě probíhaly závěrečné zkoušky na Střední škole gastronomie, oděvnictví a služeb ve Frýdku-Místku. My jsme navštívili závěrečné zkoušky aranžérů.

STUDUJ U NÁS: Ředitelé středních škol řešili ICT infrastrukturu

8.June » TV Polar
Krajský úřad pravidelně organizuje setkání ředitelů středních škol v regionu, a to včetně soukromých a církevních. Tématem posledního setkání byla moderní ICT infrastruktura v moderní škole 21. věku.

Beskydské divadlo se v červnu přece jen otevře. Zve na Rychlé šípy

8.June » TV Polar
Přestože Beskydské divadlo avizovalo, že po koronavirových omezení už letošní sezonu neobnoví, skutečnost je jiná. V červnu zve na mimořádné představení - legendární Rychlé šípy v podání Slováckého divadla z Uherského Hradiště.

Slavnost města nebude, kulturní léto ano. Jevištěm se stane i nádvoří Staré pošty

8.June » TV Polar
Městská slavnost letos v září nebude. Definitivně o tom rozhodli radní. Některé menší akce během léta, koncerty a festivaly, se ale uskuteční. Jejich rozsah bude záležet na rychlosti rozvolňování vládních omezení.
Zdeněk Chlopčík - Český tanečník
Marek Dědik - Český tanečník

Tato informační stránka o Martin Prágr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Prágr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes