15
new stories - click to show

Kateřina Pokorná

Related to

MIRKA (44): Před měsícem odešel za láskou svého života. Dnes se vrátil a mlčí

20.May » Dáma.cz
Mirčin muž prostě na měsíc zmizel. A podobně jako zmizel, tak se i vrátil a chce s Mirkou zůstat. Minulost však odmítá jakkoliv komentovat, rozebírat a řešit.

Poezie ožívá na Instagramu. Vrací ji to od páprdů k lidem, míní básnířka Stančáková

22.April » Bleskově.cz
Už před lety média prorokovala renesanci poezie díky sociálním sítím. Nyní se tak zvaná "instapoetry" dostává do nové éry, v níž dominuje video.

Hodnocení uživatelů: Jak je důležité míti Filipa (Západočeské divadlo v Chebu) - 70 % [R.JELEN.21]

25.February » i-divadlo.cz
Přehrávání je v těchto kusech ku prospěchu, ale čeho je moc toho je příliš. V některých momentech bych ubrala, jinde naopak přidala. Komedie je to solidní, scéna a kostýmy báječné :) Teta pana Viktora je úplně mňam kocena :)

Hodnocení uživatelů: Jak je důležité míti Filipa (Západočeské divadlo v Chebu) - 90 % [VlastaCepy]

8.February » i-divadlo.cz
Představení se mi velmi líbilo. Obdivuji pány Filipy, ze se naučili tolik textu! D. Mišák o trochu lepší než J. Firla. V. Braunreiter k popukání :) v jiné recenzi níže zmíněné ?přehrávání? sem patří a věřím, ze bylo zcela záměrné. Děkuji za krasné p…

Hodnocení uživatelů: Jak je důležité míti Filipa (Západočeské divadlo v Chebu) - 60 % [Poldinka]

3.February » i-divadlo.cz
Není třeba tolik pitvoření a přehrávání, obsazení lady Brecknellové je samo o sobě třeskutě dobré. Kostýmy pánů nápadité, kostýmy dam, jakási ozvěna devadesátek, se nehodily ke klasice. Chvílemi jsem měla pocit, že se dívám na Rubalku z Osady. Příje…

Z tiskových zpráv: Nejzápadnější divadla v Čechách vědí, že je důležité míti Filipa

30.January » i-divadlo.cz
Nejhranější komedii Oscara Wildea, mistra bonmotů, ironie, paradoxů a brilantního pohrávání si s jazykem, uvádějí jako svou nejnovější koprodukční inscenaci Západočeské divadlo v Chebu a Karlovarské městské divadlo. Komedie JAK JE DŮLEŽITÉ MÍTI FILI…

HELENA (51): Můj manžel si našel milence, rozvádět se ale nechce. Jak se s tím mám vyrovnat?

7.September » Dáma.cz
Náhoda nám někdy odhalí velmi nečekané věci, a na nás je, jak se k tomu postavíme. Helena dodnes netušila, že její manžel žije v poslední době vlastně dvojím životem.

ANDREA (35): Opustila jsem ho kvůli milenkám. Teď jsem mu dala druhou šanci kvůli dětem

27.August » Dáma.cz
Ne vždycky je jednoduché se rozvést a udělat za manželstvím tlustou čáru. Zvlášť když jsou ve hře ještě děti. A právě kvůli nim se to Andrea rozhodla s exmanželem ještě jednou zkusit.

TEREZA (38): U manžela jsem až na posledním místě. Mám odejít, nebo zůstat?

25.June » Dáma.cz
Manželství není nikdy procházkou růžovým sadem. Někdy ale dospěje do bodu, kdy váháte, zda v něm chcete dál zůstávat. To právě řeší i Tereza, která má pocit, že o ni manžel ztratil zájem.

KAMILA (39): Zamilovala jsem se do kamarádky. Naši lásku ale tajíme

18.June » Dáma.cz
Některé city jsou na hraně. Pro mnohé často nepřijatelné. I proto je radši před ostatními tajíme. Takovou lásku prožívá i Kamila, která se po rozpadu manželství zamilovala do ženy.

Daniela (48): Adoptovala jsem syna, který mě okradl. Přesto se ho nechci vzdát!

11.June » Dáma.cz
Touha po dítěti je někdy větší než zdravý rozum. Daniela neměla to štěstí, aby měla vlastního potomka, proto se rozhodla adoptovat syna. Ten se ale pěkně vybarvil.

RENATA (65): S manželem jsem žila ve lži. Po rozchodu jsem rozkvetla!

4.June » Dáma.cz
Když s někým prožijete půl života, snadno sklouznete do stereotypu. Ani vás nenapadne, že byste vedle sebe potřebovala někoho jiného. Takovou zkušenost má i Renata, která až po rozchodu s manželem ...
Libuše Havelková - Česká herečka
Oscar Wilde - Dramatik, prozaik, básník a esejista irského původu
Mustafa Kemal - První prezident Turecka

Tato informační stránka o Kateřina Pokorná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Pokorná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes