15
new stories - click to show

Libuše Havelková Česká herečka

Related to


Stories

Parťák Vlastimila Brodského natáčel dva filmy naráz. Po hádce s kolegou skončil se zlomeným žebrem

5.November » Super.cz
Nelichotivé rčení praví, že „tchyně, pivo, uzený nejlepší jsou studený“. Jenže zatímco o tchyních koluje spousta ošklivých historek, tchánové jsou ve výhodě – svět je považuje za neškodné a poměrně laskavé a vlídné. Jsou tu ale samozřejmě i výjimk...

Ondřej Havelka (66): Konečně pořádná SVATBA... Že mu to ale trvalo!

31.August » Aha!
Na veselku budou dlouho vzpomínat. Novomanželé zpěváci Vojta Havelka (34) a Tereza Nálevková (27) sice pocházejí z Prahy a Českých Budějovic, »ano« si ale řekli na Moravě. Jedlo, pilo a zpívalo se až do rána.

Havelka (66): Konečně pořádná svatba... Že mu to ale trvalo!

31.August » Aha!
Na veselku budou dlouho vzpomínat. Novomanželé zpěváci Vojta Havelka (34) a Tereza Nálevková (27) sice pocházejí z Prahy a Českých Budějovic, »ano« si ale řekli na Moravě. Jedlo, pilo a zpívalo se až do rána.

Ondřej Havelka ženil syna Vojtu: „Ano“ zapili slivovicí!

30.August » Blesk.cz
Konečně do toho praštil. Vnuk herce Jiřího Líra (†72) z Vesničky mé střediskové a televizní babičky Libuše Havelkové (†92) Vojta Havelka (34) se oženil.

V mládí miloval Libuši Havelkovou slavný pohádkový král!

26.August » NašeHvězdy.cz
Laskavá a hodná herečka Libuše Havelková (+92) se po rozvodu mužům většinu života vyhýbala. Ve stáří pak ale prozradila, pro koho kdysi dávno byla studentskou láskou. Znali jsme ji jako Libuši Havelkovou (+92) a dlouhá léta rozdávala radost diváků...

Alice: Přítele miluji, ale musíme se rozejít. Nevydělává

11.June » Kafe.cz
Myslela jsem, že mám skvělého muže. Bohužel není schopný vydržet v práci a finančně zabezpečit rodinu. Situace je horší v tom, že jsem na mateřské.

Marjánka. Pohádka o dívce, která se chtěla vdávat

21.May » Radio Junior
Pohádka o dívce Marjánce, kterou popadlo vdávadlo, a tak jí její rázná teta chtěla namluvit knížete Hejhulu.

Bára: Odešla jsem z dětského domova a dopadla špatně. Nevím, co dělat

21.April » Kafe.cz
Až do 14 let jsem žila s rodiči. Matka je alkoholička a mnohdy jsme ji několik měsíců neviděli. S otcem jsem měla komplikované vztahy, často se choval agresivně.

Spočítejte si, jaké má výhody práce z domova

6.April » Lifee.cz
Začněte tím, že si spočítáte, kolik času a peněz ušetříte, když nejezdíte každý den do práce a z práce. Využijte ušetřený čas a peníze pro sebe. Místo sezení v metru nebo za volantem se ráno zkuste trochu protáhnout, vyzkoušejte třeba pozdrav slun...

Módní jarní kabátky a bundy: Nesmrtelné kousky, které musíte mít

6.April » Lifee.cz
Jaro klepe na dveře a je pomalu nejvyšší čas schovat zimní bundy a vytáhnout ty na přechodné období. Jestliže uvažujete o tom, že si pořídíte nový kousek do vašeho šatníku, nechte se inspirovat letošními trendy.

Šokující zpověď zpěvačky Duffy: Byla jsem znásilněná a uvězněná. Bojovala jsem o život

6.April » Lifee.cz
Velšská zpěvačka Duffy má na celém světě spoustu fanoušků. Jenže jednoho dne se po ní slehla zem. Až před nějakým časem přišla na sociálních sítích se šokujícím přiznáním, ve kterém odhalila, že byla znásilněná a bojovala o život.

Vstříc elektromobilitě. V Česku už funguje 200 dobíjecích stanic pro vozidla na elektřinu

6.April » Lifee.cz
Češi, kteří jsou hrdými majiteli elektromobilů, už mohou svá vozidla dobíjet na 200 mís-tech po celé České republice. Jejich provozovatel, společnost ABB, v uplynulých dnech totiž oslavila instalaci jubilejní 200. stanice. Ta se nachází v brněnské...

Tato informační stránka o Libuše Havelková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libuše Havelková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes