Jan Révai

Related to

Vandráci v Hlučíně

15.July » Hlučín
Herci Pavel Liška, Honza Révai a kameraman Hynek Bernard – VANDRÁCI VAGAMUNDOS - tři měsíce vandrovali na motorkách po střední Americe. A v srpnu přivandrují i na Hlučínské jezero se svým open air cestopisným večerem, kde představí i to, co se nev...

Vandráci Vagamundos

12.July » Informuji.cz
Herci Pavel Liška, Honza Révai a kameraman Hynek Bernard – Vandráci... | Ústí nad Orlicí - (2019-12-03 19:00:00 - 2019-12-03 00:00:00)

Vandráci – Vagamundos

8.July » Informuji.cz
Jsou tři. Hynek Bernard, Honza Révai a Pavel Liška. Poprvé se všichni... | Jičín - (2019-09-26 20:00:00 - 2019-09-26 00:00:00)

Do seriálu Krejzovi nastoupil herec Jan Dolanský

1.July » Chytrá Žena
Seriálové rádio Best mění majitele a to znamená, že se seriál rozloučil s Janem Révaiem a přivítá novou tvář. Herec Jan Dolanský tak nastupuje do rozjetého krejzy vlaku coby Jan Roubal. Michal

Víte, které české hvězdy poznaly kriminál?

28.June » Týden.cz
Jsou slavní, nikoli svatí. Fotbalista Tomáš Řepka rozhodně není první známá osobnost, která pozná vězeňskou celu. Hvězdy se ale jednoznačně shodují v tom, že tamní život není žádný med. Kdo tedy navlékl vězeňský mundúr a skončil za katrem?

Jan Révai přišel o další kšeft. V Krejzových ho střídá Dolanský

Seriálové rádio Best mění majitele a to znamená, že se seriál rozloučil s Janem Révaiem a přivítá novou tvář. Herec Jan Dolanský tak nastupuje do rozjetého krejzy vlaku coby Jan Roubal.

Jan Révai končí v seriálu Krejzovi a nově nastupuje herec Jan Dolanský

24.June » Tojesenzace.cz
Seriálové rádio Best mění majitele a to znamená, že se seriál rozloučil s Janem Révaiem a přivítá novou tvář. Herec Jan

Fešák z Tváře Patrik Děrgel se pochlubil svatební fotkou: Tohle je jeho nevěsta

19.June » Super.cz
Herec Patrik Děrgel (30) se před několika dny oženil se svou dlouholetou partnerkou Markétou Frösslovou (31).

Honza Révai poctivě trénuje na další cestu

30.May » Motorkáři.cz
Expedice po Střední Americe, kterou loni Honza absolvoval spolu s Vandráky, nepřinesla jenom veselé historky a hromadu materiálu pro televizní seriál, ale také spoustu poznatků. Jedním z nich je, že to není jenom o tom sednout na motorku a jet. C

Nejen Tomáš Řepka! Které další slavné tváře skončily za mřížemi?

27.May » Proženy.cz
Doma u Kristelů teď bude pár měsíců asi trochu smutno. Moderátorčin partner, Tomáš Řepka, totiž dnes nastoupil do ruzyňské věznice, aby si v ní odseděl dvou a půl roku trvající trest. Kdo další ze slavných skončil v „lochu“?

Jaké má Petr Bende přání? Podívejte se na jeho klip! VIDEO uvnitř…

23.May » Jo magazín
Píseň Přání napsal Petr Bende před deseti lety a symbolicky jí věnoval svým dvěma synům. Poté čekala na svůj vývoj, než ji [...] Více ... Zdroj

Tato informační stránka o Jan Révai zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Révai" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes