Richard Hes Český tanečník

Related to


Stories

Dracula

17.October » Informuji.cz
Hudební divadlo Karlín ve spolupráci s LL Production a ProVox music... | Praha 8 - (2021-02-25 19:00:00 - 2021-02-25 00:00:00)

Hodnocení uživatelů: Dracula (Hudební divadlo Karlín) - 80 % [Annikka]

27.September » i-divadlo.cz
Lukáš Dubský to napsal dokonale ? Karlínská verze dává vzpomenout, proč je Dracula mezi muzikály takovým fenoménem. Velmi působivá inscenace, která napravila prohřešky verze z r. 2013. Kumpricht velmi příjemně překvapil.

Dracula - koncertní verze muzikálu

20.June » Informuji.cz
DRACULA, koncertní verze muzikálu Vystoupí: DANIEL HŮLKA, TOMÁŠ TRAPL,... | Praha 7 - (2020-08-20 20:00:00 - 2020-08-20 00:00:00)

Ze syna zesnulého choreografa Hese vyrostl fešák: Talentovaný Oskar se opět objeví na obrazovkách

24.April » Super.cz
Oskar Hes, syn zesnulého choreografa Richarda Hese , se také vydal uměleckou cestou. Už jako malý se objevoval v muzikálech, hlavně v těch, kde měl táta na starost choreografii. V posledních letech ale čím dál víc koketuje s televizní kamerou.

Richard Hes – Talentovaný bohém

8.April » NašeHvězdy.cz
Život taneční je život krátký. Richard Hes žil rychle, ale intenzivně. Pohyb, tanec i mrštnost měl v krvi. Pro malého, čiperného chlapečka bylo tancování vším. Richard Hes se poprvé zviditelnil už v roce 1976, kdy hrál jednu z dětských rolí ve fil...

Má terapeutická vzpomínka na Richarda Hese

13.January » blog.idnes.cz
Překvapivé bývají cesty života. Na jedné takové jsem se ocitla i já při nezapomenutelném setkání, které pro mě hvězdy přichystaly.

Marian Vojtko (46): Jsem nepolapitelný!

1.May » Ahaonline.cz
Kdyby Marian Vojtko (46) nezpíval, možná bychom o něm dnes slyšeli jako o vrcholovém sportovci. V dětství totiž závodně lyžoval. Hudební talent a láska k muzice ale v jeho životě převážily. Téměř dvacet let se už úspěšně pohybuje na české muzikálo...

Bývalý manažer Ivety Bartošové: Kým nahradil prázdné místo po Ivetě?

29.April » Expres.cz
Tři roky strávil Štěpán Karlesz po boku zpěvačky Ivety Bartošové a na období, kdy zastával post jejího manažera, zavzpomínal v první části našeho rozhovoru. Bartošová ale nebyla jedinou umělkyní, se kterou spoluzakladatel legendární taneční skupin...

Za den v Pařížské utratila i sto tisíc! Zpověď exmanažera Ivety Bartošová

29.April » Expres.cz
Štěpán Karlesz stál sice u zrodu dnes legendární taneční skupiny Uno, v souboru byl ale jenom deset let. Poté, co se jeho tehdejší manželka dala dohromady s Richardem Hesem, uskupení opustil. Od té doby se živil nejen jako choreograf slavných zpěv...

Budvar arénu „vysaje“ Dracula

České Budějovice - Sobota bývá v Budvar aréně časem hokeje, ale v sobotu 5. ledna tu nebudou dunět puky, ale tóny muzikálu Dracula z autorské dílny Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese.
Richard Hes - Český tanečník

Tato informační stránka o Richard Hes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Hes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes