Petr Janda Český rockový zpěvák, skladatel, kytarista

Related to

Válka o majetek: Proč se Petr Janda z Olympiku do smrti neusmíří s částí rodiny?

20.July » eXtra.cz
Lídr kapely Olympic Petr Janda (77) si sice spokojeně užívá života, ale přece jen je jedna věc, která ho už dlouhou dobu trápí. Kvůli majetku je na smrt rozhádaný s mladším bratrem Slávkem (67). Podle rockového matadora není bohužel žádná cesta zpět.

Petr Janda (77): První fotka s pravnoučetem

20.July » Aha!
Pradědečkem se stal před dvěma měsíci. Svého vnoučka Pepíka, který má po mamince Erice (37) z Tchaj-wanu čínské kořeny, se ale Petr Janda (77) nemůže nabažit. Na své zahradní párty kvůli němu odložil kytaru a nadšeně ho předváděl hostům.

Stařec, moře a mladá milenka: Slováček s Gelemovou na vlně lásky u starého kamaráda

18.July » Expres.cz
Rocker Petr Janda (77) uspořádal před pár dny na své zahradě tradiční garden party a pozval mnoho známých tváří. Podmínkou bylo přijít v námořnickém outfitu. Na večírku se objevil i Felix Slováček (76) s milenkou Lucií Gelemovou (36), což bylo pon...

Zahradní party Petra Jandy v námořnickém: Takhle se vymódili Slováček s Gelemovou!

18.July » Blesk.cz
Tradiční garden party na zahradě u domu Petra Jandy (77) byla letos v námořnickém stylu. Pozvaní hosté vždy předepsaný outfit dodrží a o zábavu není nouze. Večírek si užil i Felix Slováček (76) s přítelkyní Lucií Gelemovou (36).

Aleš Brichta oslaví 60. narozeniny velkým koncertem s řadou hvězdných hostů

18.July » iDNES.cz
Zpěvák Aleš Brichta chystá na oslavu svých šedesátých narozenin velký koncert v pražském Foru Karlín. Pozval řadu hvězd české hudební scény a slibuje nezapomenutelný rockový večer.

Sexy kapitánka a mořský vlk: Takhle se Lucie Gelemová (36) a Felix Slováček (76) sladili na námořnické párty

18.July » Super.cz
Tak takhle asi Dáda Patrasová (63) doma Felixe Slováčka (76) nikdy neviděla. Saxofonista se převlékl za mořského vlka a společně se svou námořnicí Lucií Gelemovou (36) vyrazili na párty, kterou pořádal jejich kamarád Petr Janda.

„Rozboj v rodině? Ale kdepak, námořník a pirát je ideální kombinace,“ tvrdí Petr Janda

17.July » VIP Bulvár
Že i v propasti může být skvěle se na vlastní oči, uši a také žaludky včera přesvědčili přátelé a kamarádi rockera Petra Jandy a jeho početné bývalé i...

Nesplněný sen Petra Jandy: Přál jsem si být členem The Rolling Stones, ale nevyšlo to

13.July » Expres.cz
Jeden z nejznámějších českých zpěváků Petr Janda (77) dosáhl v kariéře všeho, co mohl. Tedy na jeho fanoušky to tak působí. Sám rocker Expresu přiznal, že jedno jeho velké přání zůstalo nevyslyšeno a dodnes ho to mrzí. Další články k tématu: Chtěl...

Petr Janda přišel v 77 letech o rozum? Tohle snad nemyslí vážně!

12.July » stars24.cz
Přišel legendární hudebník Petr Janda o rozum? Ač mu letos bylo už 77 let, na veřejnosti upřímně přiznává, že by si s manželkou Alicí přál dítě, možná i dvě. Rodina se proto sešla u jednoho stolu, aby celou záležitost nadobro rozsekla.

Tři roky vězení za rasistické výroky? Petr Janda se nestačí divit!

12.July » Blesk.cz
Hudebník Slávek Janda (67), lídr Abraxasu a bratr slavnějšího Petra Jandy (77) z Olympicu, je na sociálních sítích známý jako šiřitel článků s různými konspiračními teoriemi. Je proti EU i NATO, podle všeho nemá rád uprchlíky, tentokrát to ale vyp...

Alice Jandová by s manželem ráda nazpívala duet

12.July » VIP Bulvár
Na lodi Cargo Gallery se včera zpívalo a vyhrávalo. Sešla se tu vydařená partička známých pěvců a muzikantů, aby společně podpořili Nadaci Jakuba Voráčka, která pomáhá pacientům s roztroušenou sklerózou. „Mě nemusel nikdo p...

Nesmrtelní Laufer a Janda na tenisové exhibici: 300 let na kurtu!

12.July » Aha!
Dohromady jim je 297 let, ale oblíbený tenis si stále rádi zahrají. Kapelník Olympiku Petr Janda (77) a zpěvák zpěvák Josef Laufer (79) pozvali na kurty kamarády ze světa sportu.

Tato informační stránka o Petr Janda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Janda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes