Jakub Prachař

Vztahuje se k

Tohle v Talentu neukázala: Svůdná tanečnice z Kazachstánu, která okouzlila Prachaře, se umí kroutit i u tyče

9:48 » Super.cz
V soutěži Česko Slovensko má talent porotu okouzlila krásná tanečnice z Kazachstánu Yeva Shiyanova (27), která předvedla hodně svůdné gymnastické pohyby, až se i porotce Jakub Prachař (35) začervenal.

Tichá domácnost Jakuba a Agáty Prachařových: Žilková v hlavní roli!

14.října » Aha!
Vztahy v rodině Jakuba Prachaře jsou občas pořádně zamotané. Oblíbený herec teď prozradil, jak to vypadá, když se potkají s Veronikou Žilkovou. Rodinná idyla asi vypadá trochu jinak…

Na pouť chodí Jakub Prachař jenom jako doprovod: Bojí se atrakcí a po langoších ho chytá žlučník

12.října » Super.cz
Herec Jakub Prachař (35) se stal jednou z hvězd nového seriálu Přijela pouť, který vypráví příběh kolotočářů z devadesátých let. I když Jakuba jeho role syna šéfa poutě bavila, k pouťovým atrakcím už tak vřelý vztah nemá.

Z rolí sexy dračic se už nevymaní: Bára Mottlová bude jako blonďatá koketa svádět Jakuba Prachaře

10.října » Super.cz
Herečka Barbora Mottlová (32) nikdy nehrála uťápnuté stydlivky, po této roli se ale ze škatulky jen tak nevymaní. V novém seriálu Přijela pouť, který startuje už 14. října na internetové televizi Stream.cz, totiž hraje blonďatou koketu na střelnic...

Agáta Prachařová party proseděla s ortézou na noze: Natržený sval, vysvětlovala

10.října » Blesk.cz
Agáta Prachařová (33) se sice s manželem Jakubem (35) objevila na party nového e-shopu s oblečením, většinu akce však místo vrhání zářivých úsměvů do objektivů všudypřítomných novinářů proseděla. Nohu jí totiž „zdobila“ ortéza.

Ester Geislerová hledá v Pardubicích lásku

10.října » ČRo Pardubice
Na Třídě Míru se ve středu objevil Jakub Prachař, Veronika Žilková, Martin Písařík a především Ester Geislerová. Režisér Karel Janák, autor komedie Snowboarďáci, začal totiž v Pardubicích natáčet filmovou komedii LOVEní.

[aktualita] Herci a tvůrci představili nový seriál platformy Stream nazvaný Přijela pouť

10.října » DigiZone.cz
Nový seriál Přijela pouť je zasazený do začátku devadesátých let a vytvořili ho scénárista Petr Kolečko a šéf hrané tvorby platformy Stream.cz Daniel Strejc. Hlavní role ztvárnil Jakub Prachař, Michal Suchánek, Oldřich Navrátil nebo Barbora Mottlo...

Ester Geislerová hledá lásku

9.října » Novinky.cz
Režisér Karel Janák začal točit romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou, Jakubem Prachařem a Veronikou Žilkovou v hlavních rolích. Film, který se bude natáčet do konce října, půjde do kin se sloganem „Hledá se láska, zn. Spěchá“ na jaře 2019.

Agáta Prachařová: Řve na manžela

9.října » NašeHvězdy.cz
Idylu byste v rodině manželů Prachařových hledali podle všeho marně. Jakub Prachař (34) se nechal slyšet, že mu dochází dech. Nejhorší je, že mu nezbylo než utíkat z domova, což zní dramaticky. „Odpočívám v práci, protože doma pořád někdo křičí. K...

Domů mu nesmí, ale ve filmu si Jakub Prachař s tchyní zahraje

5.října » Týden.cz
Není tajemstvím, že vztah mezi Veronikou Žilkovou a jejím zetěm Jakubem Prachařem je napnutý. Herce urazilo, když se tchyně pustila do jeho maminky Dany Batulkové, a k němu domů má zákaz. V jednom se ale shodli. Přijali roli ve stejném filmu.

Žena, 35 let, single. Co má dělat, aby jí takzvaně neujel vlak?

5.října » Kinobox.cz
Režisér Karel Janák začal natáčet romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou, Jakubem Prachařem nebo Veronikou Žilkovou v hlavních rolích. Do kin půjde film se sloganem „Hledá se láska, Zn. Spěchá“ už na jaře 2019.
Michal Suchánek - Český herec

Tato informační stránka o Jakub Prachař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Prachař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes