Jakub Prachař

Related to

Krize Prachařových: Osamocenou Agátu vykradli! Reakce Jakuba vás zarazí

19:55 » Blesk.cz
Takové velikonoční svátky si Agáta Prachařová (33) nepředstavovala. Nejen, že se jí postupně rozpadá manželství s Jakubem Prachařem (35), ale do jejich domu se vloupal zloděj.

Prachař se po útěku od rodiny ozval: Drsný útok na Agátino slabé místo!

17:36 » Blesk.cz
Už víc než týden Agáta Prachařová (33) neviděla svého manžela Jakuba Prachaře (35). Minulou sobotu na sociální síti naznačila těžkou manželskou krizi, která se záhy potvrdila. Zatímco Agáta na Kubu útočí zveřejněnými anonymními esemeskami, které j...

ZLOČIN V DOMĚ PRACHAŘOVÝCH! Vykradli jim dům, Agáta MÁ STRACH!

16:47 » eXtra.cz
Aby toho nebylo kolem Prachařových málo, vyrojila se zpráva, která se poslední nesnáze Agáty Prachařové (33) a Jakuba Prachaře (35) snaží stavět ještě do jiného světla. Rozpadu manželství hvězdné dvojice totiž předcházela vloupačka do jejich domu ...

Zoufalá Agáta je na pokraji zhroucení. Prachař ji veřejně ponížil!

16:47 » Expres.cz
Jakub Prachař si užívá volno bez rodiny v krkonošských horách. Odtud také zveřejnil noční video, v němž si utahuje ze své manželky Agáty. Za normálních okolností by to byl dobrý vtip, ale manželé procházejí hlubokou krizí a takový humor nepadá na ...

Porotkyně Talentu popírá zálety s Prachařem

Agáta a Jakub Prachařovi zřejmě prožívání těžkou krizi manželství. Poslední kapkou pravděpodobně byla anonymní esemeska, která Agátě zvěstovala manželovu nevěru.

Údajná milenka Jakuba Prachaře promluvila! Co vzkázala nešťastné Agátě?

15:01 » stars24.cz
Byl Jakub Prachař (35) své manželce Agátě (33) nevěrný? Moderátorka dostala SMS zprávu, podle které měl Prachař pletky se slovenskou herečkou Dianou Mórovou (49)! A co na to říká údajná Prachařova milenka?

Horor Prachařové pokračuje: Po nevěře vykradený barák!

14:38 » Aha!
Manželství Agáty Prachařové (33) a Jakuba Prachaře (35) opět prochází krizí a situace je tentokrát natolik vážná, že musela do Čech přiletět maminka Veronika Žilková (57) a bratr Cyril (29). A aby toho nebylo málo, jejich dům na Suchdole byl v pát...

Veronika Žilková přijela ZACHRÁNIT dceru Agátu: Definitivní konec manželství?!

13:51 » eXtra.cz
Rozpad manželství Agáty Prachařové (33) a Jakuba Prachaře (35) se zdá být čím dál víc definitivnější! Důkazem je třeba i bleskurychlý návrat Agátiny matky Veroniky Žilkové (57) z Izraele, kde žije s manželem, velvyslancem Martinem Stropnickým (62)...

Vyjádření údajné milenky Jakuba Prachaře: Románek s Kubou? Mám radost!

12:53 » Blesk.cz
Na mobil Agáty Prachařové (33) přišla esemeska, že její manžel Jakub Prachař (35) měl milenecký poměr se slovenskou herečkou Dianou Mórovou (49). Mělo to být v době, kdy spolu jako porotci točili show Česko Slovensko má talent.

Jakub Prachař opustil manželku a deti

12:41 » topstar.sk
Šesť rokov manželstva a koniec! Herec a moderátor Jakub Prachař odišiel od rodiny, manželky Agáty a sedemročného Kryšpína a ročnej Mie. Správu priniesol český Blesk.

Porotkyně Talentu promluvila o údajné nevěře s Jakubem Prachařem: Děje se to každému třetímu, ne?

12:41 » Super.cz
V manželství Agáty (33) a Jakuba (35) Prachařových to opět skřípe. Do jejich sporu byla zatažena slovenské herečka Diana Mórová (49) , již spojování s Jakubem dost překvapilo.

Jakub Prachař 6 let po svatbě opustil Agátu i děti: Žilková zasahuje!

10:26 » Blesk.cz
Po šesti letech manželství Jakub Prachař (35) doslova utekl od manželky Agáty (33)! Nechal ji samotnou se dvěma dětmi – sedmiletým Kryšpínem a roční Miou. Na pomoc zoufalé dceři přiletěla z Izraele máma Veronika Žilková (57).
Jaro Slávik - Slovenský hudební producent
Jiří Tlustý - Český hokejový útočník

Tato informační stránka o Jakub Prachař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Prachař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes