Zuzana Šuláková

Related to

Jarmila Šuláková: Dcera Zuzana je její kopie a tvrdí, že maminka měla dvě tváře

13.January » Kafe.cz
Moravská folklórní zpěvačka Jarmila Šuláková bohužel před dvěma lety zemřela. Její muzika ale žije dál a dcera Zuzana, která je věrná kopie své matky přebrala pomyslné žezlo po své matce! Jak na ni vzpomíná?

Rabštejnská Lhota láká na vánoční trhy a kapelu Fleret se Zuzanou Šulákovou

4.December » novinychrudim
V sobotu 7. prosince zavládne v Rabštejnské Lhotě čilý ruch, pohoda a zábava. V hostinci U Drobílků se nejdřív budou konat vánoční trhy: začnou v 9 a potrvají do 15 hodin. Drobné občerstvení (vánoční cukroví, medovina) zajištěno; od 11 hodin budou...

Adventní koncert Fleret a Zuzana Šuláková

5.November » Informuji.cz
Hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos... | Šternberk - (2019-12-12 19:00:00 - 2019-12-12 19:00:00)

Adventní koncert Fleret a Zuzana Šuláková

15.October » Informuji.cz
Hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos... | Šternberk - (2019-12-12 19:00:00 - 2019-12-12 00:00:00)

Svátek vína, hudby a dobré zábavy začíná v pátek a pokračuje až do neděle

12.September » Znojemský týden
Dětský folklórní soubor Dyjavánek uvede v pátek 13. září ve 14 hodin program Znojemského historického vinobraní na Masarykově náměstí ve Znojmě. Po slavnostních fanfárách od 15.15 se začnou otevírat mázhauzy. V 16 hodin hraje Fleret se Zuzanou Šul...

Starosta Bíteše na týden ztratil vládu, ve městě začaly tradiční hody

5.September » iRegiony Impuls
„Čí jsou hody? Naše!“ bude o víkendu juchat bítešská chasa. Kulturní událost roku ve Velké Bíteši, městě u dálnice odstartovala, už ve středu odpoledne stavěním máje a otevřením sklípků. Hodové veselí potrvá celý týden až do příští středy.

Starosta Bíteše na týden ztratil vládu, ve městě začaly tradiční hody

5.September » iDNES.cz
„Čí jsou hody? Naše!“ bude o víkendu juchat bítešská chasa. Kulturní událost roku ve Velké Bíteši, městě u dálnice odstartovala, už ve středu odpoledne stavěním máje a otevřením sklípků. Hodové veselí potrvá celý týden až do příští středy. Další č...

Zádveřická rocková noc patřila vzpomínce na Jarmilu Šulákovou

21.July » Zlínský deník
Festival s vynikající atmosférou, plný skvělé muziky, výborného jídla a pití. To je Zádveřická rocková noc pod hvězdami, kterou pořádá Zdeněk Hrachový z kapely Fleret. Letos po třinácté přilákala stovky lidí.

Zpěvačka Šuláková (†87) by slavila 90: Máma byla jako Jekyll a Hyde

28.June » Aha!
Devadesáté narozeniny by v těchto dnech slavila valašská královna lidové písně Jarmila Šuláková (†87). Kolegové a fanoušci na ni nezapomněli a vzdají jí hold spolu s její dcerou Zuzanou (60).

Den města a sociálních služeb nabídl bohatý program

Letošní oslavy Dne města a sociálních služeb Frenštátu pod Radhoštěm připadly na pátek 7.června 2019 a nabídly bohatý program.

Skupina Fleret se Zuzanou Šulákovou roztleskala kladenský Lampion

Malý kus Valašska přicestoval do středních Čech. Legendární folkrocková kapela Fleret se Zuzanou Šulákovou vystoupila ve čtvrtek 23. května v Divadle Lampion, kam se koncert kvůli nepřízni počasí přesunul ze Zámecké zahrady. Dvorní kapela Valašské...
Michal Kavalčík - Český herec, zpěvák, moderátor

Tato informační stránka o Zuzana Šuláková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Šuláková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes