15
new stories - click to show

Zdeněk Hrachový

Related to

Jarmila Šuláková neměla strach s námi hrát a toho si na ní dodnes moc vážím, říká kapelník Fleretu

24.November » ČRo
Zdeněk Hrachový spolu s kapelou letos nestihl moc koncertů, o to víc se těšíme na 16. prosince, kdy zahrají u nás. A nejen z nové vydařené desky.

Aukce Diakonie letos on-line

11.November » Vsetín
Ručně vyřezávaná fujara Zdeňka Hrachového z Fleretu, 37letá slivovice nebo předměty vyráběné klienty Diakonie, to a daleko více nabídne letošní Dobročinná aukce Diakonie Vsetín. Ta se letos uskuteční on-line a potrvá od 13. do 19. listopadu. Její ...

Fleret přišel představit do studia album V podroušeném stavu

23.August » ČRo
Hostem Pavla Vacka v pondělním Rendez-vous byli členové kapely Fleret frontman Zdeněk Hrachový a bubeník Rostislav Koplík.

Být měsíce bez koncertů, to je vážně nezvyk, říká kapelník Fleretu

2.August » iDNES.cz
Kapelník Fleretu Zdeněk Hrachový mluví o letních koncertech, nové desce i koronavirové pandemii. Hudbu dělá 37 let, ale letos poprvé se mu stalo, že nemohl čtyři měsíce vystupovat.

Živé koncerty táhnou. Lidé si chtějí užít zábavu, dokud je to možné

28.July » iRegiony Impuls
Návštěvnost hudebních akcí a tanečních zábav ve Zlínském kraji se výrazně zvyšuje. Místní lidé letos nemůžou vyrazit na velké festivaly, takže chodí na menší akce v okolí a nevadí jim ani deštivé počasí.

Konečně !!! fest v Zádveřicích zahřál na duši i v dešti a zimě

19.July » Zlínský deník
Konečně!!!! fest. Tak si v sobotu večer v Zádveřicích oddechli fanoušci rockové muziky a hlavně kapely Fleret, který zde pořádal akci s tímto názvem.

Kaple Fleret pořádá Konečně!!! fest. Na co se můžete těšít?

Přestože se tradiční a zavedený festival Rocková noc pod hvězdami letos na fotbalovém hřišti v Zádveřicích neuskuteční, skupina Fleret namísto ní zorganizovala nultý ročník Konečně!!! festu.

Frontman Fleretu "Hrach" sázel hrách a natáčel s kapelou nové album na dálku

Omezení pohybu, regulace činností, roušky, zákaz shromažďování, zrušené akce. Poslední týdny ovlivnily naše životy vládní nařízení v souvislosti s Koronavirem. Hudebníci rušili hromadně jeden koncert za druhým. Nemohli zkoušet, nemohli společně hr...

Na Karla Gotta vzpomínáme i na Zlínsku. Přidejte se k nám

2.October » Zlínský deník
/FOTOGALERIE, OHLASY/ Karel Gott už není mezi námi. Populární zpěvák odešel do nebe v úterý krátce před půlnocí. Truchlí celá země. A i lidé ve Zlínském kraji vzpomínají na to, co pro ně tato velká osobnost znamenala. My vám ve fotogalerii přináší...

Vypukl rockový svátek na Kamínce

FOTOGALERIE/ "Každý má někde svoje Vizovice," hřímá z pódia kapelník skupiny Fleret Zdeněk Hrachový. "Kde jsou známí a ne pijavice," odpovídá nadšený dav fanoušků, kteří dorazili na další ročník Pivních slavností v rekreačním areálu Kamínka.

Zádveřická rocková noc patřila vzpomínce na Jarmilu Šulákovou

21.July » Zlínský deník
Festival s vynikající atmosférou, plný skvělé muziky, výborného jídla a pití. To je Zádveřická rocková noc pod hvězdami, kterou pořádá Zdeněk Hrachový z kapely Fleret. Letos po třinácté přilákala stovky lidí.

Rocková noc rozezní Zádveřice. I jako i oslava Jarmily Šulákové

19.July » Zlínský deník
Rocková noc pod hvězdami rozezní v sobotu večer Zádveřice. Festival bude v přírodním areálu u fotbalového hřiště a je otevřen od čtyř hodin odpoledne. Návštěvníky čeká spousta kvalitní muziky, dobrého jídla a několik druhů piva.

Tato informační stránka o Zdeněk Hrachový zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Hrachový" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes