15
new stories - click to show

Lenka Dvořáková

Related to

Výsledky soutěže Nevěř všemu na netu na téma fake news či hoaxy. Uspěly i děti z Jihlavy

Již podesáté se konala soutěž Nevěř všemu na netu. Ta se, jak již název napovídá, věnuje IT bezpečnosti. Soutěž každý rok vyhlašuje pracovní skupina elektronické bezpečnosti, jež působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina. Tématem desátého ročníku by...

Očkovací centrum v Hruškových Dvorech se brzy otevře. Služební vůz hejtmana bude převážet ampule s vakcínou

Tři očkovací centra na Vysočině se otevřou o několik dní dříve, než bylo původně v plánu. Jak řekl hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek, Nemocnice Jihlava, Třebíč i Nové Město na Moravě tak reagují na avizované dodávky vakcín v příštích týdnech...

POČASÍ NA ÚTERÝ: Den s proměnlivou oblačností, v noci může slabě sněžit

Dnes bude podle meteorologů polojasná obloha, místy hlásí oblačno. Od západu se postupně obloha zatáhne. V noci pak místy může přijít slabé sněžení.

Oznámení Základní školy Letovice

18:35 » Letovice
Na základě rozhodnutí hejtmana JMK se Základní škola Letovice, příspěvková organizace, stala součástí škol zajišťujících péči o děti ve věku od 2 do 10 let, jejichž rodiče jsou zaměstnanci vybraných profesí.

Sedmnáctkrát trestaný recividista vytáhl na ulici na muže nůž. Chtěl po něm peníze

Až desetiletý pobyt ve vězení hrozí čtyřicetiletému muži, který má na svědomí loupežné přepadení v Pelhřimově. Na jiného muže dokonce vytasil nůž.

Aplikace Záchranka dnes slaví 5. narozeniny, začala jako bakalářská práce. Pomohla 64 tisícům lidí

Dnes je to přesně pět let, co spatřila světlo světa užitečná aplikace Záchranka. Na jejím vývoji a vylepšení se podílí řada odborníků. Do svých mobilních telefonů si ji nainstalovalo už 1,5 milionů lidí.

Udělejte si jarní čistku ve skříních. Nepotřebné věci lze v Jihlavě opět donést do vagonu

Jarní období je ideální příležitostí k většímu úklidu ve skříních. Věci, které se vám již nehodí, lze opět donést do vagonu Diakonie Broumov, jenž bude přistavěný 27. března od 9 do 17 hodin u Ferony blízko městského vlakového nádraží.

Hygienici v kraji evidovali za víkend 883 případů covidu. Nejvíce obětí je z Havlíčkobrodska

Hygienici na Vysočině evidovali za víkend 883 nových případů koronaviru. Sedm pacientů s covidem-19 v regionu ve stejném období zemřelo. Vyplývá to z aktuálních informací, které v neděli v podvečer hygienici z Vysočiny zveřejnili na webu.

Na jihlavské záchytce bylo v noci veselo. Za dvě hodiny přijala 7 lidí, z toho dvě agresivní ženy

8.March » Jihlavská Drbna
Protialkoholní záchytná stanice v Jihlavě, jediná na Vysočině, má za sebou zajímavou noc. Její zaměstnanci totiž během čtyř hodin, konkrétně v čase 18:40 až 22:25, přijali sedm lidí.

Všechno nejlepší, dámy! Dnešní Mezinárodní den žen patří jen vám

8.March » Jihlavská Drbna
Dnešní den patří všem ženám. 8. březen je totiž už dlouhou dobu ustanoven jako Mezinárodní den žen (MDŽ). Jde o mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. V ČR je svátek od ro...

Vysočina o víkendu zažila další kontroly. Lidé nedodržovali cestování v okrese a zákaz nočního vycházení

8.March » Jihlavská Drbna
Policisté za uplynulý víkend – tedy za pátek, sobotu a neděli – na Vysočině provedli 18 085 kontrol dodržování mimořádných i krizových opatření a opatření k omezení volného pohybu osob mezi okresy a v rámci okresu. Mimořádná opatření porušilo skor...

POČASÍ NA NEDĚLI: Obloha bude převážně jasná. Rtuť teploměru se zastaví u šestky

7.March » Jihlavská Drbna
Vypadá to na příjemný den s jasnou nebo skoro jasnou oblohou. V údolích místy počítejme s ojediněle i mrznoucími mlhami.
Václav Krása - Český politik

Tato informační stránka o Lenka Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes