15
new stories - click to show

Lenka Dvořáková

Related to

Jihlavská policie hledá sprejera, který na Březinkách poničil dva domy a garážová vrata

Jihlavští policisté hledají vandala, který se sprejem v ruce řádil v jihlavské ulici Březinova. Posprejoval fasádu dvou domů a také garážová vrata.

Vypnutí el. energie - 01.12.2023

18:45 » Letovice
E.ON ČR oznamuje vypnutí el. energie v pátek 1. prosince 2023 od 7:00 do 15:00 hodin v ul.: Údolní, Pražská (pouze E1), obci Slatinka (pouze č. 9).

Pozvánka na "Příchod Sv. Mikuláše se svojí družinou"

18:45 » Letovice
Sbor dobrovolných hasičů Letovice Vás srdečně zve v úterý 5. prosince 2023 od 16:30 hodin do Areálu SDH Letovice na „Příchod Sv. Mikuláše se svojí družinou“. V krátkém programu vystoupí VDO ZUŠ Letovice. Občerstvení pro zahřátí bude připraveno. Vstu…

Hudební večer v Restauraci Na Koupališti

18:45 » Letovice
Restaurace Na Koupališti společně s kapelou „René z moštárny“ pořádá v sobotu 2. prosince 2023 v 19:00 hodin „Hudební večer“. Vstupné dobrovolné.

Mikulášská zábava v Restauraci Havírna

18:45 » Letovice
Pořadatelé si Vás dovolují pozvat v sobotu 9. prosince 2023 od 20:00 hodin na menší „Mikulášskou zábavu" v Restauraci Havírna. K poslechu a tanci Vám bude hrát kapela „Viktorův přehmat“. Těší se na Vás kolektiv Havírny.

ANKETA: Nekonečný jezevčík, co mění barvy. Studenti v Jihlavě v mrazu namalovali další mural art

Studenti Střední uměleckoprůmyslové školy Jihlava-Helenín během ranních mrazíků dokončili v Jihlavě dokončili další takzvaný mural art. Na plot společnými silami namalovali devadesátimetrového jezevčíka, který může měnit barvy.

Každá firma může využít nástroje AI, pozor ale na technický dluh

16:37 » Roklen 24
Využití umělé inteligence v každodenní práci je v současnosti žhavým tématem, stejně tak hledání, jak vhodně adaptovat velké generativní modely ve firmách a zvýšit tak efektivitu nebo podpořit business.

Cyklista vjel do křižovatky, když tudy projíždělo auto. Došlo k nehodě a skončil v brněnské nemocnici

V brněnské nemocnici skončil cyklista, který se v pondělí 27. listopadu srazil s řidičem v osobním autě. K incidentu došlo v Třebíči před sedmou hodinou ráno.

Komfortnější cestování. Městská hromadná doprava v Třebíči rozšíří celokrajskou integrovanou dopravu

Také cestující v Třebíči budou moci od 1. ledna 2024 využívat, kromě městské hromadné dopravy (MHD), také Veřejnou dopravu Vysočiny (VDV). Jak uvedl náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast ekonomiky a dopravy Miroslav Houška, touto novinkou se z…

Noční hromadná nehoda na D1 stála život jednoho z řidičů kamionu. Lehce se zranil i zasahující policista

Složky integrovaného záchranného systému na Vysočině měly perné úterý. Důvodem je husté sněžení, které potrápilo nejvíce řidiče v kraji. Policisté na integrovaném operačním středisku přijali téměř 120 různých oznámení, když více než polovina se jich…

Odešly příliš brzy, zůstávají pouze vzpomínky. V Jihlavě se sejdou rodiče, kteří přišli o své děti

28.November » Jihlavská Drbna
Před dvanácti lety se Česká republika poprvé připojila ke Světovému dni památky zesnulých dětí. Připomínáme si ho každou druhou neděli v prosinci. Ve stejný čas se na všech místech zapalují svíčky, a tvoří se tak virtuální vlna světla po celé zeměko…

FOTO: Řidič Fordu dnes ráno vyjel na chodník a narazil do plotu zámeckého parku. Skončil v péči lékařů

28.November » Jihlavská Drbna
Havlíčkobrodští policisté šetří dopravní nehodu, ke které došlo dnes ráno v Zámecké ulici ve Světlé nad Sázavou. Zraněný řidič skončil v rukou zdravotníků, kteří ho transportovali do havlíčkobrodské nemocnice.
Jana Kroutilová - Tisková mluvčí

Tato informační stránka o Lenka Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes