Petra Němcová Česká modelka

Related to


Stories

Průhledné šaty a žádná podprsenka: Takhle se předvedla žhavá kráska, která porazila tisíce žen v modelingové soutěži

10.December » Super.cz
Brooks Nader (23) se stala první výherkyní otevřeného castingu slavného časopisu Sports Illustrated na jejich modelku bikin.

Recenze: Podvody Bitcoin Future / System / Era zneužívají identitu brankáře Čecha či modelky Němcové

4.December » InvestPLUS
Facebook se již delší dobu potýká s řadou podvodných reklam, které slibují rychlé zhodnocení peněz a milionové zisky. Před několika týdny jsme varovali před podvodnými inzeráty, které odkazují na projekty Bitcoin Pro a Bitcoin Revolution. Diskuze ...

Petra Němcová dala synovi netradiční spirituální jméno podle fíkusu

3.December » Revue iDNES.cz
Modelka Petra Němcová (40) oznámila fanouškům, jaké jméno vybrala pro syna, který se narodil před pár dny. Kluka pojmenovala podle posvátného stromu Bodhi, pod nímž Buddha přibližně před dvěma a půl tisíci let došel osvícení. Další články k tématu...

Petra Němcová po porodu: Tajemství synova bizarního jména!

3.December » stars24.cz
Modelka Petra Němcová před časem porodila syna, jehož jméno si s manželem několik dní nechali jen pro sebe. Možná k tomu měli dobrý důvod. Je totiž tak bizarní, že se s pravděpodobností hraničící s jistotou dá říct, že se mu spousta lidí bude divit.

Topmodelka Němcová (40) šokuje: Syn dostal jméno po stromu!

3.December » Blesk.cz
Čerstvá maminka Petra Němcová (40) 15. listopadu přivedla na svět své první dítě – syna a od té doby dávkuje informace nejen o předčasném porodu, ale i o rituálech, které tomu předcházely. A hlavně konečně prozradila jeho jméno, které je, jak se d...

Topmodelka Němcová (40) prozradila jméno syna! Jméno dostal po stromu

3.December » Blesk.cz
Čerstvá maminka Petra Němcová (40) 15. listopadu přivedla na svět své první dítě – syna a od té doby dávkuje informace nejen o předčasném porodu, ale i o rituálech, které tomu předcházely. A hlavně konečně prozradila jeho jméno, které je, jak se d...

Němcová ukázala rituál! Měl pomoci předčasně narozenému synovi

1.December » Prásk!
Topmodelka Petra Němcová se podělila s fanoušky na sociálních sítích o rituál, který zavedla už v těhotenství. Manžel hrál synovi na flétnu, když byl ještě v bříšku. "Každé ráno jsme s manželem začínali den snahou spojit se s naším miminkem pomocí...

Vágner s baňkami, Morávková na lopatkách a Němcová v porodnici! Slavní na síti prožili týden naplno

30.November » Blesk pro ženy.cz
Nejen my, ale i celebrity tráví na sociálních sítích stále více času. Na svých instagramových účtech sdílí opravdu zajímavé momenty ze života. Nakoukněte do jejich soukromí!

Petra Němcová: Porod syna doprovázely podivné rituály!

29.November » stars24.cz
Porod prvorozeného syna proběhl jinak, než si modelka Petra Němcová představovala. Česká kráska upřímně promluvila o podivných rituálech, které těhotenství doprovázely. O co přesně šlo?

Petra Němcová: dramatický porod tajila dva týdny!

29.November » Šíp
Petra Němcová se ve svých čtyřiceti letech stala poprvé matkou! Šťastná modelka přivedla na svět chlapce, jeho porod však provázel veliký strach, jelikož se narodil předčasně a bez pomoci lékařů!

Petra Němcová (40) porodila o měsíc dřív: Ukázala jen nožičku!

29.November » Aha!
Modelka Petra Němcová je ve čtyřiceti konečně maminkou. Chlapeček přišel na svět měsíc před termínem, prozradila na sociální síti Instagram.

První slova Němcové po předčasném porodu: Magický rituál mezi inkubátory!

28.November » Blesk.cz
Ve Spojených státech se právě slaví Den díkůvzdání, a své přání k němu na instagramu nyní zveřejnila i topmodelka Petra Němcová (40) coby čerstvá maminka. Promluvila tak o prvních chvílích svého syna na tomto světě!
Eugenia Silva - Španělská topmodelka

Tato informační stránka o Petra Němcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Němcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes