Ondřej Andrys

Vztahuje se k

Duel: Plošný zákaz mobilů ve školách má smysl. Jsou nebezpečné jako DDT, varuje ředitel Karvánek

6.prosince » Seznam Zprávy
Nechat vypnutý mobil i o přestávce – to, co je pro řadu dětí noční můra, si dávají některé školy do svých řádů jako nařízení. Došla jim totiž trpělivost s tím, že děti neodtrhnou oči od telefonů celý den a nebaví se se spolužáky.

Inspekce: Žáci ZŠ a SŠ často neumí vyhodnocovat mediální sdělení

21.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Praha - Mediální výchova v českých školách není na dostatečně dobré úrovni. Děti mají sice poměrně dobré znalosti o fungování a roli médií, ale mají potíže s dovednostmi, jako...

Školy zakazují mobil už i o přestávkách. Nedůvodný zásah do soukromí, míní inspekce

9.listopadu » Aktuálně.cz
Podle školního psychologa Roberta Čapka přibývá základních škol, které zakazují žákům používat mobily nejen ve výuce, ale i o přestávkách.

Školní inspekce špatně zabezpečila citlivá data desítek tisíc žáků

8.listopadu » eGov.cz
Článek K údajům až desítek tisíc dětí se mohl na internetu dostat prakticky každý. Na vině byla špatně zabezpečená testovací aplikace České školní inspekce. K údajům se dalo dostat jen po zadání kódu školy, který je dohledatelný na internetu. Neby...

Obří chyba školní inspekce! Data tisíců dětí byla volně dostupná

7.listopadu » tn.cz
Česká školní inspekce čelí skandálu kvůli špatnému zabezpečení osobních dat žáků. Kdyby se někdo dostal k odkazu na aplikaci, mohl by získat seznamy žáků včetně informací o jejich zdravotním znevýhodnění.

Které děti mají speciální vzdělávací potřeby? Inspekce neuhlídala citlivé údaje

7.listopadu » Aktuálně.cz
Kvůli technické chybě bylo nějakou dobu možné stáhnout si jmenné seznamy žáků základních škol a údaje o tom, zda mají speciální vzdělávací potřeby.

Školní inspekce špatně zabezpečila citlivá data desítek tisíc žáků. Mohl se k nim dostat každý

7.listopadu » iROZHLAS
K údajům až desítek tisíc dětí se mohl na internetu dostat prakticky každý. Na vině byla špatně zabezpečená testovací aplikace České školní inspekce. „Bohužel určitý problém se stal," připustil pro iROZHLAS.cz mluvčí školní inspekce Ondřej Andrys ...

Hospodaření s penězi je důležitější než rozmnožování žížal, říká ředitel základky

22.října » Aktuálně.cz
Řada základních škol stále nezvládá učit finanční gramotnost. Dle odborníků na to není v osnovách dostatek času.

Ředitel školy kandiduje. Jeho kampaň prověřují školní inspektoři

19.září » Seznam Zprávy
Na kandidáta hnutí ANO si stěžovali rodiče a studenti. Žáci VOŠ totiž rozdávali školní letáky, na nichž dominuje volební program ředitele.

Nezatěžujte peněženky. Za školní pomůcky platit nemusíte

17.září » tn.cz
Další školní rok začal a s tím i nutnost rodičů nakoupit školní pomůcky. Někteří učitelé vyžadují po rodičích, aby svým dětem pořídili pracovní sešity, mýdla nebo papírové kapesníky. Rodiče však s těmito výdaji souhlasit nemusí, uvedly Hospodářské...

Mobily ve školách. Deník zjišťoval jaká je praxe napříč regionem

Někde pomáhají v hodinách, děti kvůli nim ale někdy ztrácejí základní sociální vazby a neumějí navazovat přirozené kontakty. Mobily ve školách mají svá „pro“ i „ proti“, plošný zákaz by ale zřejmě nebyl dobré řešení. .
Eduard Zeman - Český politik

Tato informační stránka o Ondřej Andrys zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Andrys" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes