Roman Antes

Vztahuje se k

Roman Antes řídí tým produktového marketingu v eD system

Dosavadní marketingový specialista Roman Antes nyní u eD system vykonává novou pozici. Od října 2018 vede u distributora produktový marketing. Na pozici hledal distributor nástupce od léta, kdy Šimon Churý povýšil na marketingového ředitele, čímž ...

Roman Antes je teamleaderem produktového marketingu v eD system

11.října » ChannelWorld
Společnost eD system v rámci interního výběru povýšila dosavadního marketingového specialistu Romana Antese na pozici teamleadera produktového marketingu.

Roman Antes řídí tým produktového marketingu v eD system

Ostrava, 10. 10. 2018 – Dosavadní marketingový specialista Roman Antes nyní u eD system vykonává novou pozici. Od 1. října vede produktový marketing distributora.

eD system: Roman Antes

Roman Antes má v eD system na starosti zejména marketingovou podporu počítačů Lynx, produkty v oblasti mobilit a produktový marketing pro několik dalších značek z portfólia eD.

Roman Antes povede marketingové aktivity počítačů LYNX

1.března » ITPOINT.CZ
Marketingový specialista Roman Antes od letošního března přebírá marketing značky LYNX. Bude mít na starosti také produkty v rámci mobilit a produktový marketing pro několik dalších značek z porfolia eD. eD´system Czech, a.s.

Marketing počítačů Lynx nově převezme Roman Antes

27.února » ChannelWorld
Roman Antes bude mít v eD system na starosti zejména marketingovou podporu počítačů Lynx, produkty v rámci mobilit a produktový marketing pro několik dalších značek z porfolia eD.

Roman Antes vede marketing počítačů Lynx

27.února » ChannelWorld
Nový člen marketingového oddělení distributora eD system se bude primárně starat o značku počítačů Lynx, kterou by rád rozšířil na další trhy. Kromě toho bude mít na starost produktový marketing některých značek z mobilního portfolia.

Marketing počítačů LYNX nově převezme Roman Antes

Ostrava, 27. 2. 2018 – Roman Antes bude mít v eD system na starosti zejména marketingovou podporu počítačů LYNX, produkty v rámci mobilit a produktový marketing pro několik dalších značek z porfolia eD.

Tato informační stránka o Roman Antes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Antes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes