Dimas Paredes Armas

Vztahuje se k

Skvělá výstava v Českém Krumlově

16.května » Kultura Deník.cz
Egon Schiele Art Centrum Českém Krumlově pořádá výstavu nazvanou Duše pra/lesa. Cílem výstavy je poselství umělců o ohromující říši Inků a o nedotčené přírodě. Výstava trvá do 30. října.

Syn peruánského šamana vystavuje v Českém Krumlově. Je poprvé v Evropě

28.dubna » iDNES.cz
Egon Schiele Art Centrum zaplnily tři nové výstavy pod společným názvem Duše pra/lesa. Na ploše tří tisíc metrů čtverečních představují díla tří malířů, kteří našli inspiraci v tropickém pralese v peruánské Amazonii. Další články k tématu: Pět poh...

Syn peruánského šamana vystavuje v Českém Krumlově. Je poprvé v Evropě

28.dubna » iRegiony Impuls
Egon Schiele Art Centrum zaplnily tři nové výstavy pod společným názvem Duše pra/lesa. Na ploše tří tisíc metrů čtverečních představují díla tří malířů, kteří našli inspiraci v tropickém pralese v peruánské Amazonii.

V krumlovské galerii začíná výstava peruánské divočiny

21.dubna » Rádio Praha
Duše Pra/lesa je název nové výstavy v českokrumlovském Schiele art centru. Na ploše 3000 metrů čtverečních jsou tři samostatné expozice umělců z České republiky a Peru a umělecké předměty i věci denní potřeby obyvatel peruánské Amazonie. Návštěvní...

TZ: Po loňské úspěšné „váchalovské“ sezóně zve Egon Schiele Art Centrum na DUŠI PRA/LESA

20.dubna » Artalk.cz
Po loňské úspěšné „váchalovské“ sezóně zve Egon Schiele Art Centrum na DUŠI PRA/LESA / Egon Schiele Art Centrum ... Příspěvek TZ: Po loňské úspěšné „váchalovské“ sezóně zve Egon Schiele Art Centrum na DUŠI PRA/LESA pochází z Artalk.cz

Zloději ukradli tři vzácné obrazy od syna šamana: Zmizely cestou na výstavu!

19.dubna » Blesk.cz
Měly být lákadlem nově otevřené výstavy v českokrumlovském Egon Schiele Art Centru. Tři vzácné obrazy, jejichž autorem je Dimas Paredes Armas z Peru, ale někdo cestou do Česka ukradl.

Obrazy ukradli cestou na výstavu!

19.dubna » Aha!
Tři vzácné obrazy, jejichž autorem je Dimas Paredes Armas (62) z Peru, někdo cestou do Česka ukradl. Díla, která mířila do Egon Schiele Art Centra v Českém Krumově, se zřejmě ztratila Německu.

Schiele Centrum řeší problém, zloději ukradli tři obrazy od šamana z Peru

16.dubna » Deník.cz
Český Krumlov – Tři obrazy, které namaloval Dimas Paredes Armas z Peru a jež putovaly na výstavu do českokrumlovského Egon Schiele Art Centra, někdo ukradl v Německu. Výstava začne příští čtvrtek, díla se dosud nenašla.

Tato informační stránka o Dimas Paredes Armas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dimas Paredes Armas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes