Petr Kubát

Vztahuje se k

Bosé děti v ulici i odsun Němců. Podívejte se na staré snímky Krumlova

10:03 » iDNES.cz
Unikátní fotografie přináší nová kniha Krumlov – město pod věží. Na 300 stranách je 430 snímků, z nichž některé autoři objevili teprve nedávno. Čtenáři poznají život ve městě na konci 19. a v první polovině 20. století. Další články k tématu: Čas ...

Bosé děti v ulici i odsun Němců. Podívejte se na staré snímky Krumlova

Unikátní fotografie přináší nová kniha Krumlov – město pod věží. Na 300 stranách je 430 snímků, z nichž některé autoři objevili teprve nedávno. Čtenáři poznají život ve městě na konci 19. a v první polovině 20. století.

U zavražděného na Šumavě ležely utěrky, policie pátrá po jejich původu

13.prosince » iRegiony Impuls
Policisté pátrají po původu utěrek, které ležely u muže zavražděného u Nové Pece na Šumavě. Nahé tělo nalezli na konci listopadu turisté u Schwarzenberského kanálu. Policisté stále neznají ani mužovu totožnost.

Barokní opera, američtí Take 6 i Lenka Filipová ozdobí letní Krumlov

10.prosince » iDNES.cz
Mezinárodní hudební festival Český Krumlov odtajnil program a zahájil předprodej vstupenek. Tahákem 28. ročníku je americký soubor Take 6. Letní přehlídka nabídne celkem 23 koncertů. Další články k tématu: Rozvoji festivalu by pomohlo více luxusní...

Barokní opera, američtí Take 6 i Lenka Filipová ozdobí letní Krumlov

10.prosince » iRegiony Impuls
Mezinárodní hudební festival Český Krumlov odtajnil program a zahájil předprodej vstupenek. Tahákem 28. ročníku je americký soubor Take 6. Letní přehlídka nabídne celkem 23 koncertů.

V Litvě žijí podobní hobiti jako v Budějovicích, říká poutník Zibura

8.prosince » iDNES.cz
Dojel až za polární kruh, stopnul okolo 250 řidičů. Poutník Ladislav Zibura podnikl v létě velkou cestu po Evropě. Teď o svých nových zážitcích začíná psát už čtvrtou knihu. Další články k tématu: Poutník Zibura vzal rodiče do Nepálu a trochu se v...

V Litvě žijí podobní hobiti jako v Budějovicích, říká poutník Zibura

8.prosince » iRegiony Impuls
Dojel až za polární kruh, stopnul okolo 250 řidičů. Poutník Ladislav Zibura podnikl v létě velkou cestu po Evropě. Teď o svých nových zážitcích začíná psát už čtvrtou knihu.

„Proč jsou tak vychrtlí?“ V Jindřichově Hradci se hádají kvůli sochám andělů

7.prosince » iRegiony Impuls
V Jindřichově Hradci vyvolali velký rozruch andělé od Michala Trpáka z recyklovaných PET lahví v Panské ulici. Sochy mají křídla, jsou nahé a vznášejí se nad hlavami kolemjdoucích.

„Proč jsou tak vychrtlí?“ V Jindřichově Hradci se hádají kvůli sochám andělů

7.prosince » iDNES.cz
V Jindřichově Hradci vyvolali velký rozruch andělé od Michala Trpáka z recyklovaných PET lahví v Panské ulici. Sochy mají křídla, jsou nahé a vznášejí se nad hlavami kolemjdoucích. Další články k tématu: Umělec staví v Budějovicích první obytnou s...

Budějovičtí chválí nasvícený vánoční strom i adventní trhy

3.prosince » iRegiony Impuls
Tisícovky lidí čekaly jen na jeden moment. Chvíli po půl páté se v sobotu nad českobudějovickým náměstím Přemysla Otakara II. rozezněl zvoneček a za pár sekund se jedenáctimetrová nazdobená jedle rozsvítila. Ticho vystřídal údiv a potlesk.

Muzeum v Písku mimořádně ukazuje dvě koruny Karla IV.

28.listopadu » iRegiony Impuls
Dvě koruny, kterými byl korunován Karel IV., si mohou do soboty prohlédnout zájemci v Prácheňském muzeu v Písku. Věrné repliky jsou k vidění v Rytířském sále.

Eleonora Amálie ze Schwarzenbergu. Kněžna upír, nebo oběť nemoci?

25.listopadu » iDNES.cz
Ve své době to byla rebelka. Kouřila tabák, milovala lov. Ale bojovala i s nepřízní osudu a s těžkou nemocí. Pomoc hledala u šarlatánů a pila vlčí mléko. Byla podezřelá pro církev a tehdejší lovce upírů. Kdo byla tajemná Eleonora Amálie ze Schwarz...

Tato informační stránka o Petr Kubát zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kubát" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes