15
new stories - click to show

Kutcher Ashton Americký herec

Related to

Jak se ukrajinská kráska Mila Kunis dostala do Hollywoodu?

13.November » Osobnosti.cz
Ukrajinská rodačka Mila Kunis patří mezi nejoblíbenější herečky současnosti. Jejím manželem je neméně známá hollywoodská hvězda Ashton Kutcher. Před Kutcherem dlouhých 10 let randila s oblíbeným dětským hercem, představitelem Kevina z filmu Sám do...

7 slavných filmových párů, mezi kterými to jiskřilo na scéně i mimo ni

22.October » eXtra.cz
Při natáčení filmu spolu herci tráví tolik času, že se není čemu divit, když mezi nimi přeskočí jiskra i v reálném životě. Někteří z těchto herců byli pro svou novou lásku dokonce schopni obětovat i tehdejší partnery a rodinu.

Slavné páry, které se do sebe zamilovaly na place

17.October » KINOTIP2.cz
Říká se, že milostný život a práce se prý nemá míchat dohromady. To ale neplatí pro tyto slavné páry, které se poznaly na place při natáčení a stále jim to spolu klape.

10 slavných otců: Kteří potomci jsou jejich věrnou kopií?

5.October » Blesk pro ženy.cz
Být dítětem slavných a úspěšných rodičů přináší mnoho privilegií, jako jsou talent a půvab, ale také mnoho strastí. Vyrůstají v epicentru pozornosti a už od dětství jsou v hledáčku paparazzi fotoaparátů.

Osudový dotek: Který herec musel kvůli své roli v přibrat a kdo měl původně ztvárnit hlavního hrdinu

28.September » KINOTIP2.cz
Aby změnil minulost, musí se do ní vrátit. K tomu se chystá Evan Treborn, kterému jeho otec zanechal zvláštní schopnosti, díky nimž jeho riskantní cesta vyjde. I když má plán, jak změní své vlastní chyby a znovu osloví svou životní lásku, něco se ...

Ashton Kutcher, Teri Hatcherová či Adrien Brody. Které celebrity mají české kořeny?

22.September » Žena.cz
Proslavili se v Hollywoodu a objevují se na titulních stránkách časopisů. Málokdo ale ví, že některým hvězdám koluje v žilách česká krev.

Osudový dotek - „Efekt motýlých křídel“

14.September » Kritiky.cz
Velmi povedený psychologický sci-fi thriller, který neotřelým způsobem čerpá ze stále populárního tématu cestování v čase, jež je zde dáváno do souvislosti s teorií chaosu nebo-li efektem motýlých křídel - odtud původní název filmu Butterfly Effec...

Einstein pozdravuje aneb celebrity s extrémně vysokým IQ. Podívejte se, kdo je chytřejší, než se zdá

11.September » KINOTIP2.cz
Obvykle by se u celebrit neočekával nejvyšší IQ na světě. Podle předsudků je všechno jasné: hollywoodské hvězdy umí perlit ve filmech či zazpívat krásné písničky, s inteligencí se ale nebudou chlubit. To neplatí pro následující pětici prominentů.

Žádné dárky k Vánocům, pozitivní přístup k nahotě, ale také šest chův na tři děti. Jak vychovávají slavní své děti?

2.September » Proženy.cz
Každý, kdo se stane rodičem, stojí před rozhodnutím, jakým způsobem bude své dítě, potažmo děti, vychovávat a vzdělávat. Metod je mnoho. Jak se s tím vyrovnaly některé celebrity?

Patřila k nejžhavějším ženám světa, dnes je z ní přísná máma: Židovská kráska Mila Kunis slaví 37 let

14.August » eXtra.cz
Ukrajinská krasavice Mila Kunis (37) byla v minulosti několikrát zařazena mezi nejvíce sexy ženy světa. Jejímu roztomilému šarmu podlehli hned dva známí muži. S hvězdou filmu Sám doma Macaulayem Culkinem tvořila pár dlouhých sedm let. Jejím druhým...

Dítě mimo sítě: Proč některé celebrity neukazují fotky svých potomků?

11.August » Extralife.cz
Eva Mendes, Ryan Gosling, Adele, Ashton Kutcher, Mila Kunis a Cameron Diaz neukazují na sociálních sítích fotky svých dětí. Proč se tak rozhodli?
Garry Marshall - Americký herec, scenárista, režisér a producent

Tato informační stránka o Kutcher Ashton zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kutcher Ashton" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes