Aurelius Augustin

Vztahuje se k

Augustin Aurelius, muž, který ovlivnil svět.

28.srpna » Třetí věk
Milé babičky a dědečkové, dnes má svátek mimořádný muž starověku, sv. Augustin Aurelius. Následující článek Vás seznámí s dějinami i jeho osobností. Augustin byl člověk s hořícím srdcem Sv. Augustin Aurelius (356 – 430) se narodil 13. 11. 356 na a...

Kultura: Život pro knihu

21.dubna » blog.idnes.cz
Už po několikáté jsem v těchto slunných dnech otevřela krásnou knihu O Boží obci, kterou ve 4. stol. napsal a též dokončil Augustin Aurelius. Zajímala mne historie překladů a vydávání úžasného díla a byla jsem smutná.

Výročí: Sv. Augustin Aurelius, biskup z Hippo

28.srpna » blog.idnes.cz
Dnes vzpomínáme výročí úmrtí Augustina Aurelia, muže, jehož význam v evropské západní duchovní a politické kultuře nelze přehlédnout. Datem úmrtí je 28. srpna 430 n. l. Je důvod, proč si ho připomínat. O tom tento článek.

Komenský jako filozof a teolog

23.května » Plzeň.cz
Občanské sdružení BARTOLOMEO pořádá dnes v 18 hodin ve společenském sále Městské knihovny Klatovy přednášku Mgr. Petra Pavlase, Ph.D., nazvanou „Knize knih vstříc: Komenský jako filosof a teolog“. Přednáška Petra Pavlase nastíní poznatky a interpr...

Tato informační stránka o Aurelius Augustin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aurelius Augustin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes