Sergey Averin

Vztahuje se k

Trump navrhl přenést jednání o Donbasu z Minsku

Americký prezident Donald Trump navrhl přenést jednání o vyřešení konfliktu v Donbasu do hlavního města v jiné zemi. O tomto informoval prezident Kazachstánu Nursultan Nazarbajev po schůzce s americkým lídrem.

V DLR oznámili, že došlo k zadržení 10 ukrajinských diverzantů

Ministerstvo státní bezpečnosti samozvané Doněcké lidové republiky (MSB DLR) prohlásilo, že došlo k zadržení více než deseti lidí, kteří jsou podezíráni ze spolupráce s ukrajinskými tajnými službami.

V DLR prohlásili, že zastaví Kyjev při „realizaci jeho agresivních plánů“

V DLR nedopustí, aby se agresivní plány Kyjeva proti mírovému řešení konfliktu v Donbasu změnily v realitu, prohlásil pro RIA Novosti poslanec Národní rady samozvané Doněcké lidové republiky Valerij Skorochodov.

OBSE našla ukrajinské dělostřelectvo mimo definovaná místa pro skladování zbraní

Speciální monitoringová mise (SMM) OBSE objevila šest dělostřeleckých systémů ukrajinské armády v Donbasu mimo definovaná místa pro skladování stažených zbraní. O tom RIA Novosti informoval zástupce tiskového oddělení SMM OBSE.

V DLR jmenovali podmínku vstupu mírotvůrců na Donbas

Vstup mírotvůrců na Donbas pro zajištění bezpečnosti mise OBSE bude možný teprve po odvedení sil a jen na linii dotyku, prohlásil v úterý stálý zástupce samozvané DLR v kontaktní skupině Děnis Pušilin.

Macron považuje dialog s Ruskem o Ukrajině za závažný

Francie a Rusko mají rozpory ohledně situace na Ukrajině, ale jsou solidárné v otázkách klimatické politiky, řekl francouzský prezident Emmanuel Macron v interview pro časopis Point, které cituje agentura Reuters.

„Sonderkommanda“ poslušná Západu: jak se budovala armáda nezávislé Ukrajiny. Názor

Dnes Ukrajina slaví 26. výročí nezávislosti s ozbrojenými silami o 300 tisíc vojáků, jež jsou značně zředěny policejními útvary, jakým je například prapor Azov.

Kyjev se vzdal myšlenky vrátit si Doněck a Luhansk silou

Kyjev neuvažuje o silovém návratu „území Luhanska a Doněcka“ pod svou kontrolu, prohlásil ministr obrany Ukrajiny Stepan Poltorak v interview pro německou televizi Deutsche Welle.

Ruský spisovatel promluvil o ztrátách ukrajinské armády u města Horlivka

Ruský spisovatel Zachar Prilepin, který se v minulém roce stal zástupcem velitele jedné z jednotek neuznané Doněcké lidové republiky, promluvil na své stránce ve Facebooku o ztrátách ukrajinské armády u města Horlivka.

Vědci odhalili příčinu epidemie chronické únavy

Američtí vědci zjistili, že syndrom chronické únavy může být vyvolán poruchou mikroflóry střeva. Článek byl zveřejněn v časopise Microbiome.

Vědci zjistili, proč chůze zlepšuje práci mozku

Skupina vědců z Highlandské univerzity (stát New Mexiko, USA) zjistila, že chůze napomáhá rozvoji rozumových schopností. Práce vědců byla předložena na každodenním sjezdu Americké fyzikální společnosti (American Physical Society) v Chicagu. Úryvky...

Focus: Realista Putin je úspěšnější než snílek Západ

Na rozdíl od Západu provádí Kreml v Sýrii a na Ukrajině střízlivou reálnou politiku a nemá iluze ohledně skutečných sil, jež stojí za revolucemi, píše Focus.
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Sergey Averin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sergey Averin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes