15
new stories - click to show

Radim Bako

Related to

Extraliga mužů: SKST Baník Havířov - SKST Liberec 4:2

6.February » pinces.cz
Havířovští stolní tenisté zdolali v domácím prostředí Liberec. Za hosty bodoval pouze Egypťan Mohamed SHOUMAN. Na domácí straně se prosazoval zejména Martin KOBLÍŽEK.

MEJ: V singlu pokračuje Blašková, Sommerová a Květon

14.July » pinces.cz
Do vyvrcholení soutěží jednotlivců zbývají na MEJ v Ostravě už jen dva poslední dny. Čeští reprezentanti jsou stále ve hře, i když v singlu zbyla už jen poslední tři jména, a sice kadetská dvojka Helena SOMMEROVÁ a Ondřej KVĚTON, a pochopitelně ta...

O víkendu se uskuteční Mistrovství ČR mladšího žactva v Jaroměři

6.May » pinces.cz
V průběhu měsíce května se bude největší zájem soustředit na vyvrcholení play-off mužské i ženské Extraligy. Avšak na programu je i řada turnajů světového okruhu či třeba Velká cena Prahy a Mistrovství ČR mladšího žactva v Jaroměři.

Květen začíná ve španělském Platja d´Aro

30.April » pinces.cz
V průběhu měsíce května se bude největší zájem soustředit na vyvrcholení play-off mužské i ženské Extraligy. Avšak na programu je i řada turnajů světového okruhu či třeba Velká cena Prahy a Mistrovství ČR mladšího žactva v Jaroměři. Úvodní květnov...

Ve Spa pokračuje seriál světového mládežnického okruhu

15.April » pinces.cz
Hned po turnaji světového mládežnického okruhu ve Francii se část mladých českých nadějí přesune do belgického Spa. Se začátkem velikonočním prázdnin je poté tradičně spojen mezinárodní turnaj mládeže v rakouském Linzi.

Kdo ovládne domácí juniorský šampionát v Havířově?

17.March » pinces.cz
V Hluku a ve Valticích se uzavřel seriál bodovacích turnajů mládeže a hned dva týdny poté už je na programu domácí juniorský šampionát. Ten se stejně jako v loňském roce uskuteční v Havířově a titul zde bude obhajovat ostravský Tomáš MARTINKO.

Extraliga mužů: Baník Havířov - TJ Ostrava KST 4:3

17.March » pinces.cz
V nedělní předehrávce severomoravského derby mezi Havířovem a ostravským KST byli lepší domácí hráči, kteří zvítězili v závěrečné čtyřhře. Hosté přitom mohli zápas ukončit ve svůj prospěch v posledním singlu, kdy Miroslav BINDAČ promarnil mečbol n...

Tato informační stránka o Radim Bako zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Bako" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes