Vlastimil Buben

Related to

MČR mužů a žen: Tomáš Polanský a Hana Matelová

1.March » pinces.cz
Tomáš POLANSKÝ dosáhl premiérově na titul v mužském singlu, když ve finále přehrál obhájce titulu Pavla ŠIRUČKA. Česká ženská jednička Hana MATELOVÁ naopak titul úspěšně obhájila, i přesto, že jí soupeřky letošní obhajobu vydatně komplikovaly.

Extraliga mužů: El Niňo Praha - Sokol Hradec Králové 4:2

21.November » pinces.cz
Královéhradecký Sokol dokázal průběh utkání zdramatizovat po těsných výhrách Martina PAVLICY nad Stanislavem KUČEROU a Jakuba CRHY nad Jakubem KLEPRLÍKEM, ale favorit přesto nezaváhal a v závěrečných dvouhrách byl neomylný.

Extraliga mužů: El Niňo - Sokol Hradec Králové 4:3

21.March » pinces.cz
Dlouhou a vyrovnanou bitvu svedlo El Niňo s královéhradeckým Sokolem, přesto se nakonec radovalo z těsného vítězství. Utkání provázelo několik překvapivých momentů a rozhodující čtyřhra byla jen závěrečnou třešničkou.

Startovní listiny MČR Teplice 2019

28.February » pinces.cz
Přehled nasazených hráčů a hráček na MČR mužů a žen v Teplicích, včetně startovních listin juniorů a juniorek do 21 let.

Přehled všech krajských přeborníků pro rok 2019

26.January » pinces.cz
Minulý víkend byl vyhrazen krajským přeborům mužů a žen. Podívejte se v našem přehledu na nové či staronového krajské přeborníky.

Extraliga mužů: Sokol Hradec Králové - KT Praha 4:1

17.January » pinces.cz
Královéhradecký Sokol si po úterním vítězství nad ostravským KST připsal cennou výhru i nad pražským KT. Pražský celek ovšem startoval bez své jedničky, Tomáše PAVELKY.

Tato informační stránka o Vlastimil Buben zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlastimil Buben" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes