Jarmila Balážová

Related to

VIDEO: "Když státy nechtějí Romům pomáhat, ať nečerpají finance k tomu určené," říká europoslanec Peter Pollák

24.July » Romea.cz
24.7.2020 14:45 - V červnu schválil poslanecký klub Evropské lidové strany, což je nejsilnější politická frakce Evropského parlamentu, strategický dokument týkající se evropského procesu inkluze Romů. Předložil jej slovenský europoslanec Petr Poll...

Osahával mě někdo v autobuse. Bylo mi patnáct a doteď si pamatuju, jak mi bylo špatně

Sexuální obtěžování. Často se zlehčuje nebo je to tabu. Ale zažila ho většina žen. Má mnoho podob a je častější, než by někteří čekali. Přinášíme příběhy desítek českých žen, které se rozhodly o sexuálním obtěžování nemlčet.

KOMENTÁŘ: Za své bělošství se nehodlám omlouvat

12.July » iDNES.cz
Co se to děje ve Spojených státech, ale i v dalších zemích? Kdy se tato vlna přižene k nám? Jeden den vyjde najevo, že se nebude vysílat legendární film Jih proti Severu, pak se mluví o dalších filmech. Do toho přijde zpráva, že nebělošské herce v...

VIDEO: "Chci ukázat, že i politika se dá dělat poctivě," říká Karel Karika, kandidát na hejtmana

10.July » Romea.cz
10.7.2020 13:25 - Hostem Rozhovoru Jarmily Balážové pro ROMEA TV bude dnes Karel Karika, ústecký zastupitel a bývalý místostarosta, který se stal lídrem ústecké kandidátky Pirátů a kandidátem na hejtmana do krajských voleb.

Desetiminutovka Plus: S Lucií Bikárovou o SuperStar a jejích dalších plánech!

15.June » Romea.cz
15.6.2020 16:47 - ROMEA TV vám nabízí rozhovor Jarmily Balážové s finalistkou letošní řady Superstar Lucií Bikárovou.

Jarmila Balážová: Janko, udělal jsi toho hodně, zůstal za tebou obrovský kus práce

4.June » Romea.cz
4.6.2020 14:46 - Další z Romů, kteří se velkou část svého života, snažili o rozvoj romského jazyka, rozvoj romipen a taky vzájemného dialogu mezi Romy a ne Romy odešel. Janko Horváth Döme.

Jarmila Balážová v Událostech ČT: Děkuji i Romům, kteří v této nelehké situaci pomáhají ostatním

2.May » Romea.cz
2.5.2020 13:46 - Také spousta Romů pomáhá v době nouzového stavu. Pracují například v sociálních službách, jiní jako dobrovolníci zajišťují seniorům nákupy nebo pro domovy důchodců nebo nemocnice šijí po stovkách roušky. Například bílinští uspořád...

VIDEO: Romové z různých měst se zapojili do šití roušek

19.March » Romea.cz
19.3.2020 15:08 - Roušek je stále akutní nedostatek, proto se do jejich šití zapojuje řada dobrovolníků, včetně těch pracujících v občanském sektoru.

Roman Horváth: Předpovídali mu dráhu nadějného fotbalisty, dnes je skvělým barberem

6.March » Romea.cz
6.3.2020 12:00 - Od pěti let let hrál fotbal a to tak dobře, že mu předpovídali nadějnou kariéru, nemoc mu ale ve dvanácti letech změnila život a přivedla ho k jeho druhé vášni.

Natálie Bernard: I v módě jde o to neplýtvat

28.February » Romea.cz
28.2.2020 13:13 - Romea TV přináší portrét další zajímavé osobnosti z Ostravy. Tentokrát jde o módní stylistku Natalii Bernard, která zájemce učí oblékat se udržitelně, tedy s ohledem na živ. prostředí, levně, originálně a tak, aby neplýtvali.

Operní panorama Heleny Havlíkové (264)

18.February » Opera PLUS
Doku-opera o Boženě Němcové. - Dvakrát Jihočeské divadlo s Verdiho „hity“: Nabucco s šaškem. Traviata ve vaně. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (264) appeared first on OperaPlus .

Romana Geciová: Svůj první účes jsem vytvořila mámě

31.January » Romea.cz
31.1.2020 13:23 - Vystudovala střední obchodní školu, ale od čtrnácti ji lákala úprava vlasů. Touha splnit si tento sen ji motivovala k tomu, aby si udělala kadeřnický kurz a zkusila si najít práci v tomto oboru.
Petr Čáp - Alergolog
Martina Janková - Česká operní pěvkyně-sopranistka
Patrik Banga - Redaktor iDNES.cz

Tato informační stránka o Jarmila Balážová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jarmila Balážová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes