Martin Balík

Related to

Éra „pirátských“ plaveb na Vranově končí, lodě konečně získají povolení

2.April » iDNES.cz
V klidu a bez průšvihů budou letos nejspíš po mnoha letech lodě brázdit vranovskou přehradu. Cestující budou nabírat i na jiných nástupních molech. Další články k tématu: Kapitán z Vranova byl hrdina i padělatel diplomů, nyní je z něj vězeň Únik n...

Éra „pirátských“ plaveb na Vranově končí, lodě konečně získají povolení

2.April » iRegiony Impuls
V klidu a bez průšvihů budou letos nejspíš po mnoha letech lodě brázdit vranovskou přehradu. Cestující budou nabírat i na jiných nástupních molech.

Kapitán z Vranova byl hrdina i padělatel diplomů, nyní je z něj vězeň

22.February » iDNES.cz
Získal sympatie, když na vranovskou nádrž vrátil legendární loď. Ale zároveň měl kapitán Martin Balík několik problémů se zákonem, které jej přivedly až do vězení. Několikaletou éru jeho působení zmapovala MF DNES. Další články k tématu: Vyhořelá ...

Kapitán z Vranova byl hrdina i padělatel diplomů, nyní je z něj vězeň

22.February » iRegiony Impuls
Získal sympatie, když na vranovskou nádrž vrátil legendární loď. Ale zároveň měl kapitán Martin Balík několik problémů se zákonem, které jej přivedly až do vězení. Několikaletou éru jeho působení zmapovala MF DNES.

Tato informační stránka o Martin Balík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Balík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes