Petr Viceník

Related to

Spořitelna končí, zůstane po ní jen bankomat

31.July » idobryden.cz
Obyvatele Bojkovic čeká v krátké době už druhé omezení služeb, na které byli zvyklí. Po lednové úpravě režimu detašovaného pracoviště ÚP Uherský Brod, otevřeno je nově už pouze v pondělí a středu, čeká pobočku České spořitelny úplné zrušení.

Bojkovice dokončují rekonstrukci koupaliště asi za 30 milionů Kč

24.April » Seznam Zprávy
Bojkovice na Uherskohradišťsku dokončují první etapu rekonstrukce venkovního koupaliště v Tovární ulici. Přijde na bezmála 30 milionů korun, hotovo by mělo být do několika týdnů.

Úřad práce omezil činnost, v týdnu má otevřeno jen dva dny

16.January » idobryden.cz
Centralizace státních úřadů je dál na postupu, tvrdou ránou je především pro obyvatele menších měst a obcí. Od nového roku to na vlastní kůži pocítili také lidé z Bojkovska.

Bojkovice rozvinou metropolitní síť. Internet bude zdarma!

27.November » idobryden.cz
Obyvatelé i návštěvníci Bojkovic dostanou od města předčasný vánoční dárek. Radnice tady chce ještě do konce listopadu spustit zdarma vysokorychlostní internet.

Bzovou, Krhov a Přečkovice nasvítí LED lampy

20.November » idobryden.cz
Od minulého úterý se v místních částech Bojkovic pracuje na výměně žárovek veřejného osvětlení. „V Bzové, Krhově a Přečkovicích probíhá až do konce listopadu výměna žárovek, změna se týká všech 260 světelných bodů, na zhruba deseti místech se pak ...

Pod Bojkovicemi a Šumicemi vznikají kilometry potrubí. Není to bez problémů

7.October » idobryden.cz
Na dvou místech zároveň se schyluje k ukončení problému se splašky, které místo v potrubí končí stále ve vodě. Práce jsou nyní v plném proudu v Šumicích a Bojkovicích.

Záhorovice a Bojkovice plánují nové cyklostezky

4.October » idobryden.cz
Na mapě slováckých cyklostezek by mohla přibýt další trasa, tentokrát jde o 700 metrů dlouhý úsek mezi Záhorovicemi a Bojkovicemi. „Zatím je to ale jen výhled.

Z kotovice v bývalé hornické kolonii je další slovácká památka!

14.August » idobryden.cz
Bojkovice, Potok, číslo popisné 302. Adresa, na které najdete poslední dům z kotovic, který byl v 19.

Bez koupališť to nejde, radnice za nová platí miliony

5.August » iDNES.cz
Hned několik měst ve Zlínském kraji je v letošní letní sezoně bez venkovního plaveckého bazénu. Většina z nich však chystá nápravu a do velkých projektů investuje desítky milionů korun. Další články k tématu: Vizovice chtějí obnovit koupaliště. Vá...

Bez koupališť to nejde, radnice za nová platí miliony

5.August » iRegiony Impuls
Hned několik měst ve Zlínském kraji je v letošní letní sezoně bez venkovního plaveckého bazénu. Většina z nich však chystá nápravu a do velkých projektů investuje desítky milionů korun.

Léto u vody ještě pořádně nezačalo, ale v Bojkovicích už mají po sezoně

12.July » idobryden.cz
Plavčíci městských a obecních koupališť vyhlíží první návštěvníky, kvalita vody je dobrá také v přírodních koupalištích. „Voda je vhodná ke koupání,“ potvrzuje Eva Javoříková z Krajské hygienické stanice ve Zlíně.

Poplach ve školce! Učitelka se nadýchala dýmu, záchrana přišla včas

11.June » idobryden.cz
V bojkovické mateřince na Štefánikově ulici měli minulý týden v úterý poplach. V deset hodin dopoledne oznámilo vedení školky na tísňovou linku 150, že se školkou šíří dým a jedna z učitelek se pohřešuje.

Tato informační stránka o Petr Viceník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Viceník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes