15
new stories - click to show

Michaela Bayerlová

Related to

Češi v akci, sobota 21. 11. Bayerlová s Pulchartovou na ITF v Egyptě vyhrály čtyřhru

21.November » TenisPortal.cz
Dnes se z českých tenistů představily pouze Michaela Bayerlová s Laetitií Pulchartovou, které na turnaji ITF v Egyptě slavily deblový triumf. České duo ve finále porazilo Rusku Jelinu Avanesjanovou a Bělorusku Iryna Šymanovičovou.

Češi v akci, sobota 21. 11. Bayerlová s Pulchartovou budou na ITF bojovat o deblový titul

21.November » TenisPortal.cz
Dnes se z českých tenistů představí pouze Michaela Bayerlová s Laetitií Pulchartovou, které na turnaji ITF v Egyptě zabojují o deblový triumf. Jejich soupeřkami ve finále budou Ruska Jelina Avanesjanová a Běloruska Iryna Šymanovičová.

Češi v akci, neděle 20. 9. Derby v římském semifinále vyhrála Karolína Plíšková, Strýcová slaví deblový triumf

20.September » TenisPortal.cz
Obhájkyně titulu Karolína Plíšková v semifinále akce Premier 5 v italském Římě porazila krajanku Markétu Vondroušovou. Barbora Strýcová se svou parťačkou Su-Wei Hsieh získaly deblový titul. Jiří Veselý v Hamburku vybojoval postup do hlavní soutěže...

Češi v akci, neděle 20. 9. Karolína Plíšková a Vondroušová se v Římě utkají o finále, Strýcová zaútočí na deblový triumf

20.September » TenisPortal.cz
Na akci Premier 5 v italském Římě se o postup do finále v českém derby utkají obhájkyně titulu Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová. Barbora Strýcová se svou parťačkou Su-Wei Hsieh zaútočí na deblový triumf. O hlavní soutěž bude v Hamburku bojo...

Češi v akci, neděle 28. 7. Allertová na Štvanici titul nevybojovala

28.July » TenisPortal.cz
Na akci ITF na pražské Štvanici neúspěšně bojovala o svůj 11. titul Denisa Allertová, ve finále nenašla recept na nasazenou Němku Korpatschovou. V norském Sandefjordu získala svou čtvrtou trofej Michaela Bayerlová.

Češi v akci, neděle 28. 7. Allertová na Štvanici zabojuje o titul

28.July » TenisPortal.cz
Na akci ITF na pražské Štvanici bude o svůj 11. titul usilovat Denisa Allertová, ve finále vyzve nasazenou Němku Korpatschovou. V norském Sandefjordu zaútočí na svou čtvrtou trofej Michaela Bayerlová.
Marie Bouzková - Česká tenistka
Andrea Hlaváčková - Česká tenistka
Kateřina Siniaková - Česká tenistka
Barbora Krejčíková - Česká tenistka
Kristýna Plíšková - Česká tenistka
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport
Petra Kvitová - Česká tenistka

Tato informační stránka o Michaela Bayerlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Bayerlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes