15
new stories - click to show

Svatopluk Beneš

Related to

A Miloš Kopecký tehdy řekl: Budeme spolu improvizovat, máme na to

4.October » iDNES.cz
Pětadvacet let v pátek uplynulo od chvíle, kdy se herci poprvé postavili na prkna pražského Divadla Ungelt. K založení populární komorní scény přispěl i Miloš Kopecký, jak ve velkém rozhovoru pro iDNES.cz vzpomíná ředitel Milan Hein.

Herec Vladislav Beneš (63): Co má společného s Richardem Gerem?

20.September » Aha!
Když si chvíli povídáte s Vladislavem Benešem (63), máte pocit, že na vás tu a tam vykoukne Richard Gere. Podobný pohled, úsměv, účes, zkrátka ten typ... Ne náhodou je jeho českým hlasem, stejně jako dalšího hollywoodského fešáka, Pierce Brosnana....

Kráska z filmů pro pamětníky vydělávala hromadu peněz: Přesto umírala sama v zapomnění a svou lásku přežila o 17 let

12.September » Super.cz
Když se mluví o největších kráskách našeho prvorepublikového a protektorátního filmu, obvykle přijdou na přetřes Lída Baarová (✝86) , Adina Mandlová (✝81) nebo Nataša Gollová (✝76) , a o Vlastě Matulové (31. 10. 1918 – 18. 4. 1989) většinou nepadn...

Katastrofy filmu Drahé tety a já: Auto ve fekální jímce, cigaretový maraton a facka, po které ukáply slzičky

3.September » Super.cz
Hudební komedii Drahé tety a já natočil v roce 1974 režisér Zdeněk Podskalský (†70) a do hlavních rolí obsadil slavné prvorepublikové hvězdy Natašu Gollovou (†76), Evu Svobodovou (†84) a Svatopluka Beneše (†89). Po jejich boku se objevila ještě sk...

Rudolf Čechura: Vědecké případy Sherlocka Holmese - kopie

29.August » ČRo 2 - Praha
Sherlock Holmes a případ podivné známky. V roli fenomenálního detektiva Svatopluk Beneš, v dalších rolích věda, nadhled a humor. Poslouchejte do soboty 29. srpna 2020.

Rudolf Čechura: Vědecké případy Sherlocka Holmese

22.August » ČRo 2 - Praha
Sherlock Holmes a rybářská rovnice. V roli fenomenálního detektiva Svatopluk Beneš, v dalších rolích věda, nadhled a humor. Poslouchejte do soboty 29. srpna 2020.

Prodali svá auta přes autobazar, peníze ale nikdy nedostali

18.August » Seznam Zprávy
Policie obvinila podnikatele Martina Svobodu ze zpronevěry a podvodu. Jak reagoval, když jsme ho navštívili v jeho novém působišti, v jednom libereckém autobazaru?

Rudolf Čechura: Vědecké případy Sherlocka Holmese

15.August » ČRo 2 - Praha
Sherlock Holmes a případ s lví hřívou. V roli fenomenálního detektiva Svatopluk Beneš, v dalších rolích věda, nadhled a humor. Poslouchejte do soboty 22. srpna 2020.

Rudolf Čechura: Vědecké případy Sherlocka Holmese

8.August » ČRo 2 - Praha
Sherlock Holmes a případ dvou houslistů. V roli fenomenálního detektiva Svatopluk Beneš, v dalších rolích věda, nadhled a humor. Poslouchejte do soboty 15. srpna 2020.

Rudolf Čechura: Vědecké případy Sherlocka Holmese

3.August » ČRo 2 - Praha
Sherlock Holmes a expert. V roli fenomenálního detektiva Svatopluk Beneš, v dalších rolích věda, nadhled a humor. Poslouchejte do soboty 8. srpna 2020.

Meteor o supech v hotelu, borelióze a chemických rybách

1.August » ČRo 2 - Praha
01:27 Supi v hotelu Continental 08:08 Dočkáme se očkování proti borelióze? 17:18 První geologická mapa 22:23 Vyráběly ryby nové chemické prvky?

Rudolf Čechura: Vědecké případy Sherlocka Holmese

25.July » ČRo 2 - Praha
Sherlock Holmes a případ s čtverzubcem. V roli fenomenálního detektiva Svatopluk Beneš, v dalších rolích věda, nadhled a humor. Poslouchejte do soboty 1. srpna 2020.

Tato informační stránka o Svatopluk Beneš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Svatopluk Beneš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes