Peter Berg

Vztahuje se k

Mile 22: trailer nového akčního filmu s Markem Wahlbergem

16.května » filmserver.cz
Mark Wahlberg hraje příslušníka CIA v nejnovějším akčním thrilleru Petera Berga Mile 22 . Podívejte se na první trailer.

Mile 22: Mark Wahlberg veze svědka a v ulicích vypukne peklo

15.května » Kinobox.cz
Herec Mark Wahlberg a režisér Peter Berg si evidentně spolupráci užívají. Mají za sebou filmy Na život a na smrt, Deepwater Horizon: Moře v plamenech a Den patriotů a nově přidávají napínavý akční thriller s názvem Mile 22.

Trailer: Mile 22 - Peter Berg a Mark Wahlberg znovu vyrážejí do akce - a s nimi Iko Uwais!

15.května » Gorilla.cz
A kdo viděl Na život a na smrt, Moře v plamenech nebo Den patriotů, ten ví, že je na co se těšit. Číst dál »

Biozahradničení není žádná věda a pomáhá přírodě

30.dubna » Kultura21.cz
Nakladatelství Kazda vydalo na podzim knihu Biozahradničení Základní kurz od odborníka Petera Berga, který je biologicko-dynamickým zahradníkem a hospodaří se svou rodinou na biodynamické farmě v oblasti trojmezí Německa, Francie a Švýcarska.

Mile 22: Mark Wahlberg znovu v boji na život a na smrt

28.dubna » Kinobox.cz
Herec Mark Wahlberg a režisér Peter Berg si evidentně spolupráci užívají. Mají za sebou filmy Na život a na smrt, Deepwater Horizon: Moře v plamenech a Den patriotů a nově přidávají napínavý akční thriller s názvem Mile 22.

Berg, Peter: Biozahradničení: Základní kurz

27.března » iLiteratura.cz
Biozahradničení Petera Berga (nar. 1957) je skutečně užitečný průvodce po všem podstatném, s čím se při založení a dalším obhospodařování zahrady podle biologicko-dynamických postupů můžete setkat.

Jak na biozahradničení?

10.ledna » Klub knihomolů
Peter Berg ve své nové knize předkládá čtenáři kompletní návod na to, jak si vytvořit zahrádku, na které by mohl provozovat biozahradničení. Podle jeho rad si můžete vytvořit vlastní biozahrádku plnou rostlin, ovoce a zeleniny. Peter Berg je biolo...

Trailer: 12 Strong - Chris Hemsworth jede na koni do pekla války v Afghánistánu

20.října » Gorilla.cz
A s ním Michael Shannon a další odvážní. To vše ve skutečném příběhu mužů, kteří se nebáli riskovat svůj život ve válce proti Talibanu. Nevypadá to špatně, i když výběr průvodní písně do traileru se alespoň v mém případě trochu míjí účinkem (a to ...

Mark Wahlberg: 8 filmů s nejlépe placeným hercem světa, které stojí za váš čas!

29.srpna » JenProŽeny.cz
Už se k vám možná dostal žebříček nejlépe placených herců světa, který vyšel minulý týden. Na trůnu sedí Mark Wahlberg!

Zkáza Deepwater Horizonu je v režii Petera Bergera podána patřičně zdrcujícím způsobem

28.srpna » Blu-space
Peter Berg s Markem Wahlbergem se pasovali do role jakýchsi filmových kronikářů amerických neštěstí, v nichž bez studu a naprosto nekriticky vyzdvihují sílu a neoblomnost amerického ducha. Žít v jiném století, možná bychom Bergovu "trilogii" Na ži...

Den patriotů: Blu-ray

22.srpna » MovieZone.cz
Na Bergův válečný thriller Na život a na smrt přišlo v Česku do kina 9 tisíc lidí a na katastrofický biják Deepwater Horizon dorazilo 16 tisíc odvážných diváků. Nikoho tedy moc nepřekvapilo, že byl De...

Tato informační stránka o Peter Berg zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Berg" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes