Evy Braun

Vztahuje se k

Máma zmizelé Míši (13) odsouzena: Přišla o hadry!

16.června » Aha!
Podmínku za propagaci nacismu vyměřil trestním příkazem soud matce zmizelé Míši Muzikářové (13) Evě (34). Potrestal ji také propadnutím věci, přišla o mikinu, tričko a přívěsek s hákovým křížem.

Nezvěstná Míša: Zpověď babičky o rodině!

18.ledna » Aha!
Už sedm dní pátrají policisté po zmizelé Míše Muzikářové (12) z Ústí nad Labem. Její máma Eva překvapivě jakoukoli pomoc médií odmítá a její facebookový profil šokuje. Jako úvodní fotku má snímek Adolfa Hitlera a vystupuje tam pod jménem jeho mile...

Matka ztracené Míši (12) má profil na sociální síti plný nacistických hesel. Říká si Eva Braun!

14.ledna » Expres.cz
Další články k tématu: Únosce dětí z garáže: Je bezcitný k utrpení obětí, varoval soudce už dávno Únosce Jany a Dana: Pouštěl je se „vyvenčit“, trval na tom, aby se pak očistili Chtěli jsme ho zabít ve spánku! Unesené děti v garáži popsaly okamžik...

Posledních 24 hodin Adolfa Hitlera minutu po minutě: Sebevraždu spáchal už před 71 lety!

30.dubna » Blesk.cz
Je to přesně 71 let od smrti Adolfa Hitlera. Jak vypadal jeho konec? Posledních 24 hodin pádu nacistického vůdce začalo přípravou na svatbu s Evou Braunovou a pokračovalo přípravou sebevraždy. Jak to ale bylo až do drobných detailů?

Tato informační stránka o Evy Braun zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Evy Braun" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes