Hana Brázdilová

Vztahuje se k

Kvůli uzavírce jsem si pořídil elektrokolo, prozradil Ivo Opletal

21.května » Olomoucký deník
Když si Ivo Opletal z Tovéře představoval dnešní cestu do Olomouce, kde po uzavření mostu v Komenského může zkolabovat doprava, rozhodl se, že na kolony aut vyzraje.

Most u Bristolu zavřel

21.května » Olomoucký deník
FOTOGALERIE / Několik dlouhých měsíců neprojedou řidiči po frekventovaném mostě přes Moravu v Komenského ulici. Důležitá křižovatka u Bristolu je od pondělí pro osobní a nákladní auta zavřená kvůli stavbě protipovodňových opatření.

Spojili košt bábovek a slivovice

30.ledna » Zlínský deník
Co bylo dřív? Bábovky, nebo slivovice? V Tlumačově na Zlínsku v tom mají jasno. Přece bábovky. Protože právě tam se uskutečnil košt bábovek historicky dříve než slivovice. Rozhodně tam ale před patnácti lety dostali dobrý nápad, a to obě akce spojit.

Školku opravují postupně. Sto let stará budova čeká i na nové vytápění

4.března » Vyškovský deník
Medlovice – Bourání, vrtání, pokrývání, zateplování. Mateřská škola v Medlovicích se dlouhodobě těší velké pozornosti vedení obce. Díky tomu postupně už několik let dostává nový kabát. Nejinak tomu bude letos. Co se týká bližšího určení oprav, to ...
Jan Veselý - Český basketbalista

Tato informační stránka o Hana Brázdilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Brázdilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes