Miroslav Březík

Vztahuje se k

Muži se měli kvůli špinavým záchodům porvat, jeden zemřel!

29.ledna » tn.cz
Krajský soud ve Zlíně začal řešit tragickou rvačku dvou mužů. Banální důvod, údajně spor o špinavé toalety, skončil smrtí 64letého muže. Útočník může jít až na deset let do vězení.

Jak si vede první epizoda Batman: The Telltale Series v zahraničních médiích?

3.srpna » Doupě.cz
Telltale Games už dnes působí spíše jako dobře šlapající továrna na takzvané moderní adventury, než parta nadšených vývojářů. Od dob zjevení v podobě The Walking Dead uběhl nějaký ten čas a studio produkuje jeden titul za druhým. Dospěli s jejich ...

Five Nights at Freddy’s přijde s novou dávkou lekaček již tento říjen

3.srpna » Doupě.cz
Jak příhodné, že autor této úspěšné série Scott Cawthon, zvolil právě letošní Halloween. Právě kolem tohoto období zpravidla vyskočí poptávka po herním či jiném hororovém obsahu do nebeských výšin.

Jak si vede první episoda Batman: The Telltale Series v zahraničních médiích?

3.srpna » Doupě.cz
Telltale Games už dnes působí spíše jako dobře šlapající továrna na takzvané moderní adventury, než parta nadšených vývojářů. Od dob zjevení v podobě The Walking Dead uběhl nějaký ten čas a studio produkuje jeden titul za druhým. Dospěli s jejich ...

Rainbow Six Siege v novém videu přibližuje brazilské operátory

2.srpna » Doupě.cz
Volně dostupné DLC s názvem Operation Skull Rain přinese do hry spoustu malých úprav. Těmi hlavními taháky však budou dvě zbrusu nové třídy operátorů a s nimi i systém výslechů.

Fanouškovský projekt Galaxy in Turmoil ukončen na popud EA

2.srpna » Doupě.cz
V historii herního průmysl nejednou nastala situace podobná té kolem Star Wars Battlefront 3. Toto pokračování veleúspěšné série, která dnes žije znovu v restartované podobě, se nikdy nedočkalo svého vydání.

Nový offline mód pro Star Wars Battlefront už tento měsíc

15.července » Doupě.cz
Pojďme si to říct na rovinu: Star Wars Battlefront je v první řadě multiplayerovou hrou. Sice offline komponent vždy obsahovala, ale podobal se spíše nedopečenému technologickému demu. S blížícím se updatem chce DICE všechno změnit.

Pokemon Go v číslech; na kontě má už přes 14 milionů dolarů

13.července » Doupě.cz
Mobilní megahit překonává jednu hranici za druhou. A to je dostupný zatím jen ve vybraných částech planety.

Na hraní s kamarády v Just Cause 3 si budeme muset ještě počkat

12.července » Doupě.cz
Jméno Cameron Foote je komunitě kolem této série jistě známé. Spolu s několika přáteli vytvořil úspěšný multiplayerový mód pro Just Cause 2. Díky němu se to hráči kolem tohoto šest let starého titulu stále jenom hemží.

Furi: v záři neonů (recenze)

12.července » Doupě.cz
Bezejmenný bojovník. Minulost je jen mlhavým oparem nad prázdnou tělesnou schránkou. Přesto že jeho tvář už poznala hrubý zub času, teď tu kráčí jako kastrát s jedinou hlodající myšlenkou bez zjevného původu: pomstít se.

V CD Projektu se pomalu ale jistě rozjíždí práce na projektu Cyberpunk 2077

8.července » Doupě.cz
Po vydání definitivně posledního velkého rozšíření pro Zaklínače 3 už naše polské sousedy nic nebrzdí v tom, aby se plně věnovali svému dalšímu projektu.

Tato informační stránka o Miroslav Březík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Březík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes