Univerzita Tomáše Bati

Vztahuje se k


Články

Baťa Tomáš, živý bude v televizi

15:17 » Kultura21.cz
Záznam inscenace Baťa Tomáš, živý Městského divadla Zlín odvysílá v neděli 4. listopadu ČT Art. Hru o životě i tragické smrti zakladatele slavného obuvnického impéria se zlínskými herci nastudoval režisér Dodo Gombár. „Doufám, že televizní médium ...

Baťa Tomáš, živý bude v televizi

11:39 » Novinky.cz
Záznam inscenace Baťa Tomáš, živý Městského divadla Zlín odvysílá v neděli 4. listopadu ČT Art. Hru o životě i tragické smrti zakladatele slavného obuvnického impéria se zlínskými herci nastudoval režisér Dodo Gombár.

100 let od založení republiky. Oslava na náměstí i sázení lip

11:28 » Zlín
Zlín – Město Zlín chystá oslavy 100. výročí založení československého státu. Jejich vrcholem bude program v sobotu 27. října od 15 hodin na náměstí Míru.

Novým rektorem zlínské univerzity by se měl stát Vladimír Sedlařík

8:43 » Zlin.cz
ZLÍN - Akademický senát Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) zvolil v tajné volbě kandidátem na jmenování rektorem Vladimíra Sedlaříka. Serveru Zlin.cz to sdělil Jan Malý z tiskového oddělení školy.

Dopravní omezení v ulicích třída Tomáše Bati, Hlubo - Dnes v 08:00

8:08 » tudyNE.cz
Od 18.10.2018 08:00 do 23.10.2018 17:30; v ulicích třída Tomáše Bati, Hluboká, Gahurova, Štefánikova, Osvoboditelů, ...

Dopravní omezení - Dnes v 08:00

8:08 » tudyNE.cz
silnice I/49 (ulice třída Tomáše Bati), Zlín, okr. Zlín, práce údržby, omezení, Od 18.10.2018 08:00 Do 18.10.2018 ...

Na první generační výměnu ve firmách se majitelé musí dobře připravit, říká šéfka J&T Family Office

17.října » Strategie.E15.cz
Helena Svárovská působí v bance J&T od roku 2003, kde se postupem času začala věnovat nejvyššímu segmentu klientů. V současnosti se věnuje mezigenerační správě majetku J&T Family Office.

Zlín: Den otevřených dveří Památníku Tomáše Bati

17.října » ParlamentniListy.cz
V neděli 28. října se slavnostně otevře veřejnosti obnovený Památník Tomáše Bati. Prohlédnout si jej bude možné od 11 do 17 hodin. Vstup bude volný.

Studenti se mohou ve zlínské nemocnici naučit, jak pomoci kuřákům

17.října » Zlin.cz
ZLÍN - Zdravotníci z Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, konkrétně všeobecné sestry z plicního oddělení, pořádají již podruhé workshopy nazvané Diagnostika a léčba závislosti na tabáku. Jsou určeny studentům zdravotnických oborů Univerzity Tomáše ...

Památník Tomáše Bati. Den otevřených dveří v neděli 28. října

17.října » Zlín
Zlín – V neděli 28. října se slavnostně otevře veřejnosti obnovený Památník Tomáše Bati. Prohlédnout si jej bude možné od 11 do 17 hodin.

Univerzita zvolila nového rektora. Denně ho čeká deset hodin práce

17.října » iDNES.cz
Na místo nového rektora zvolil Akademický senát Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně osmatřicetiletého Vladimíra Sedlaříka. K tomu, aby vystřídal končícího rektora Petra Sáhu, jej musí jmenovat prezident republiky. Další články k tématu: Do voleb ve Zl...

Univerzita zvolila nového rektora. Denně ho čeká deset hodin práce

17.října » iRegiony Impuls
Na místo nového rektora zvolil Akademický senát Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně osmatřicetiletého Vladimíra Sedlaříka. K tomu, aby vystřídal končícího rektora Petra Sáhu, jej musí jmenovat prezident republiky.
Tomáš Baťa - Česko-kanadský podnikatel

Tato informační stránka o Univerzita Tomáše Bati zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Univerzita Tomáše Bati" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes