15
new stories - click to show

Michaela Babíková

Related to

Zlínská zoo bilancuje. Obrovské finanční ztráty, nové expozice i cenná mláďata

21.January » Zlínský deník
Uzavření areálu na 112 dnů a ztráty vlastních příjmů. Na druhé straně jedinečná mláďata, otevření nových expozic a obrovská podpora veřejnosti. Rok 2020 byl pro Zoo Zlín podle mluvčí Romany Bujáčkové náročný, po chovatelské stránce však patřil k t...

Kroměříž a Holešov zabojují o titul Historické město roku 2020

Holešov, Kroměříž a Uherské Hradiště. To jsou tři města ve Zlínském kraji, která si brousí zuby na titul Historické město roku 2020. Vítěz krajského kola postoupí do celostátní soutěže.

Luhačovice si "brousí zuby" na pozici lídra turistického ruchu v kraji

14.January » Zlínský deník
Být lídrem turistického ruchu ve Zlínském kraji. Takový je podle starosty Mariana Ležáka cíl města Luhačovice pro letošní rok, a to i přes komplikace spojené s pandemií onemocnění covid-19.

Nehody? Nejčastěji v obci, ve dne a v pátek. Podívejte se, jak se v kraji bourá

14.January » Zlínský deník
Za pozitivní co do celkového počtu nehod ve Zlínském kraji lze z pohledu policie označit uplynulý rok. Negativní zprávou je však nárůst usmrcených osob.

Silničáři za jediný den odsolili 200 tun a přidali i 77 tisíc litrů solanky

Celkem 199 tun soli a 77 227 litrů solanky spotřebovala za uplynulých 24 hodin Krajská správa a údržba silnic Zlínského kraje na na zajištění sjízdnosti dálnic a komunikací I. tříd. Ošetřeno bylo celkem 2699 kilometrů silnic a 1325 kilometrů bylo ...

Bruslení na řece? Raději ne, led se může propadnout i při minimálním zatížení

13.January » Zlínský deník
Díky nízkým teplotám dochází v těchto dnech k zamrzání hladin vodních nádrží, řek i na jezových zdržích. Vstup na ledovou plochu ale podle mluvčího Povodí Moravy Petra Chmelaře představuje riziko.

Malá Ela dostala od hejtmana plyšového medvěda

13.January » Zlínský deník
Mladou rodinu Šumberových ze Zdounek na Kroměřížsku navštívil v úterý hejtman Radim Holiš, aby manželům pogratuloval k narození jejich dcery Ely. Ta přišla na svět jako první občánek roku 2021 ve Zlínském kraji 2 hodiny a 5 minut po silvestrovské ...

Krev loni daroval rekordní počet dárců. V těžké době cítili potřebu pomoci

10.January » Zlínský deník
Hematologicko-transfúzní oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (HTO) má za sebou rekordně úspěšný rok 2020. Uskutečnilo se tam 13 015 odběrů krve, tedy o 1 607 více než v dosud rekordním roce 2019.

Vánoční stromky nelámejte ani nesvazujte. Stačí je položit k nádobám na sběr

6.January » Zlínský deník
Vánoční stromky mohou od pondělí 11. ledna do 9. února 2021 občané města Zlína odložit vedle barevných nádob, určených pro sběr plastů, papíru a skla.

Policisté jsou v pohotovosti, anonym již dvakrát oznámil uložení bomby

Uložení nástražného výbušného systému ve firmě, která má své provozovny ve Vsetíně, Starém Městě a Zlíně, oznámil dnes krátce po sedmé hodině ráno anonym na linku 158.

Město Slavičín plánuje vybudovat více bytů pro mladé rodiny

5.January » Zlínský deník
Byty pro mladé rodiny, to je priorita města Slavičín do dalších let. Podle starosty Tomáše Chmely je nejprve v plánu záměr vybudovat dvacet startovacích bytů v budově bývalého hotelu Slavičan.
Petr Gazdík - Politik za TOP09
Jiří Čunek - politik - KDU-ČSL
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Michaela Babíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Babíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes